Celkem
{{item.Name}} {{item.Count}} KS

Poutavý příběh o přátelství Aničky a divokého koně jménem Srdíčko

Okouzlující příběh neuvěřitelného přátelství jedné malé dívky a divokého poníka, který žije v lesích. Zažívají spolu úžasná dobrodružství. Sérii osmy dílů zakoupíte ve všech prodejnách Levných knih!

Srdíčko 1 - Anička najde poníka

Anička se přestěhovala s rodiči do Hříběcí Lhoty. S novými spolužáky nenašla společné zájmy. Proto se jí stále stýská po kamarádech ze staré školy. Jednoho dne ale v lese objeví něco úžasného. Jenže to má jeden háček. Nemůže to nikomu říct. Protože... V lese se spřátelila se Srdíčkem, divokým poníkem. Společně mohou jezdit s větrem o závod a zažívat skvělá dobrodružství.

99 Kč

Srdíčko 2 - Srdíčko v nebezpečí

Poklidné dny v Hříběcí Lhotě naruší zloději koní, kteří drancují v okolí. Anička má starost o svého divokého poníka jménem Srdíčko, kterého našla v okolních lesích a stal se jejím kamarádem. Je to tajemství. Nemůže o něm říct nikomu, ani zaříkávači koní Petrovi a už vůbec ne nafoukaným holkám z jezdeckého klubu. Odvážná Anička se zoufale rozhodne vzít bezpečí koní do vlastních rukou.

99 Kč

Srdíčko 3 - Srdíčko a velký turnaj

Na statku Hříběcí Výšina se chystá velká událost. Všichni jsou v jednom kole kvůli velkému jezdeckému turnaji. Klára je odhodlaná závodit na koni jménem Zvoneček. Ten ale dostane před obtížným závodem strach. Řešením je nový kůň pro Kláru. Když ho Anička uvidí, je opravdu zděšená. Klářin nový kůň vypadá jako... Srdíčko. Jak je to možné?

99 Kč

Srdíčko 4 - Srdíčko a princeznin kůň

Aniččino úsilí se vyplatilo a podařilo se jí osvobodit Srdíčka. Je konečně tam, kam patří. Se svým stádem a hlavně volný! Anička má obavy, že nyní bude mít opravdové problémy. Naštěstí se nemusí bát. Pozornost všech poutá nadcházející událost. Na statek Hříběcí výšina zavítá vzácná návštěva. Přijede skutečná princezna s koňským doprovodem, koňskou superstar, ušlechtilým hřebcem Fabulem.

99 Kč

Srdíčko 5 - Anička zachraňuje hříbátko

Ve stádu divokých koní nastala radostná událost. Narodila se hříběcí dvojčátka. Bezstarostné dovádění hříběcích sourozenců ukončilo nenadálé zmizení jednoho hříbátka. Hříbě je ještě malé a potřebuje matku. Odvážná Anička se, společně se Srdíčkem, vydává ztracené hříbátko hledat. Jenže v lese spatří vskutku zneklidňující věc. Pár žhnoucích očí, které je sledují z křoví. Je si jistá, že to je velmi nebezpečné stvoření, které se samo potuluje v lese. Jenže Honza, kterého požádala o pomoc, jí nevěří ani slovo... Co si to nebohé hříbátko bez jejich pomoci počne?

99 Kč

Srdíčko 6 - V noci ve stájích

Nejen divoký kůň Srdíčko drží Aničku v poklusu! Ve stájích na statku Hříběcí Výšina se v noci děje něco opravdu nevídaného: mizí věci, koně se plaší… Klára si myslí, že tam straší! Ale je to opravdu možné? Vždyť duchové přece neexistují. Jenže události na statku svědčí o opaku. Anička sebere veškerou odvahu, rozhodne se přijít té záhadě na kloub. Vydá se na noční výpravu, která bude mít překvapivý závěr.

99 Kč

Srdíčko 7 - Divoký kůň na školním dvoře

Aniččina třída se vydala na poznávací výlet do lesa. Anička je nadšená, místo nudné biologie ve třídě, bude probíhat výuka v přírodě. Nikdo se nesmí dozvědět o Aniččině tajném divokém koni jménem Srdíčko, který žije v lese. Musí být velice opatrná, aby její tajemství nevyšlo najevo. Čehož má Anička někdy už opravdu plné zuby. Souhrou náhod se u Aniččina domu objeví překrásný dárek - poník jménem Rusalka. Anička je z toho neskutečně nadšená, ale co na to Srdíčko?

99 Kč

Srdíčko 8 - Hotel Hříběcí Výšina

Na jinak poklidném statku Hříběcí Výšina je plno a rušno. Klářina matka si totiž vzala do hlavy, že zde zřídí hotel. A ne jen tak obyčejný hotel. S prvními hosty se dá všechno do pohybu. Anička očekává vzácnou návštěvu. Jenže to vypadá, že nic nebude tak, jak si plánovala. Podaří se Aničce vše urovnat? A zůstane Srdíčko, divoký kůň žijící v lese, i nadále jejím malým tajemstvím, které tak bedlivě střeží přede všemi?

99 Kč

Knihy za ceny, které nečekáte!

  • Více než 3000 titulů skladem
  • Nízké ceny od 29 Kč
  • Doručujeme do celé ČR
  • Poštovné od 69 Kč
  • Na trhu již 25 let
  • Přijímáme platbu pouze v Kč