Celkem
{{item.Name}} {{item.Count}} KS

O Levných knihách

Levné knihy – bílý název v červeném poli pravděpodobně znáte. Mnozí z vás aspoň jednou v životě navštívili některou z prodejen Levných knih nebo nakoupili v našem e-shopu. Nastal tedy ten správný čas, blíže se vám představit.

Aktuálně z Levných knih

Ochrana osobních údajů

Historie

Dělat si u nás radost můžete už bezmála 30 let. Síť prodejen Levné knihy začala na českém trhu působit v roce 1996. Od roku 2008 celou maloobchodní síť  a internetový obchod provozuje společnost Levné knihy a.s. Každý rok u nás nakoupí přes 4 miliony zákazníků. Děkujeme vám.


Prodejny

V současnosti u nás můžete nakupovat ve skoro 60 prodejnách po celém území České republiky. Chceme být dostupní nejen cenou, a tak nás najdete v rušných částech měst a v obchodních centrech. Těšíme se na vaši návštěvu – v Praze, ve všech krajských městech i na řadě dalších míst.


Sortiment

Nomen omen platí i v našem případě. Prodáváme knihy všech žánrů. Od beletrie přes naučnou literaturu až po křížovky nebo sudoku. Významnou oblastí našeho sortimentu jsou i hračky, dekorace a také školní a kancelářské potřeby.


Internetový obchod

E-shop www.levneknihy.cz, to jsou každý týden nové knihy za nejnižší ceny. Můžete si prohlížet a vybírat; vybírat a nakupovat… A kdo u nás nakoupí nad 2 000 Kč, může se těšit na poštovné zdarma.


Zaměstnání

Ze zákazníka zaměstnancem? Tak to je ta nejlepší cesta. Zejména pro naše prodejny často potřebujeme nové kolegy, na HPP nebo i na dlouhodobou brigádu. Máte-li rádi lidi a náš sortiment vám není úplně cizí, pak vás moc rádi poznáme. Aktuálně nabízíme tyto volné pozice.


Kde nás pochválit

Vaše názory a podněty jsou pro nás důležité. Díky zpětné vazbě můžeme obchod i služby stále vylepšovat. Budeme moc rádi, když se nám ozvete na Facebooku nebo napíšete na e-mail info@levneknihy.cz.


Naši partneři

Praha TV

Divadlo pod Palmovkou
Divadlo pod Palmovkou

Náš REGION

Knihy za ceny, které nečekáte!

  • Více než 3000 titulů skladem
  • Nízké ceny od 29 Kč
  • Doručujeme do celé ČR
  • Poštovné od 69 Kč
  • Na trhu již 25 let
  • Přijímáme platbu pouze v Kč