Náš blog

Začínáme

3.3.2017

Vážení čtenáři a příznivci Levných knih, pokud občas zvednete hlavu od knih, uvidíte, že na stromech vyrašily pupeny, v trávě se bělají hlavičky sněženek a na nose vás šimrají první nesmělé paprsky. Ano, jaro je opět zde a příroda obléká jarní kabát. My jsme se také rozhodli obléci jarní kabátek a přivítat jaro spuštěním nového blogu.

Dozvíte se v něm o knižních novinkách všech žánrů a kategorií, které by neměly uniknout vaší pozornosti. Najdete zde knižní recenze, zajímavosti ze světa knih a informace o nově otevíraných prodejnách a dalších aktualit ze světa Levných knih.


Knížky pro děti

Inspirujte se naší nabídkou

Tipy na čtení

To nejlepší z naší nabídky

Novinky z naší nabídky

Novinky, které by vám neměly uniknout

Aktuality

Co se děje v Levných knihách

Panenka z kostí

26. 6. 2017

Tři kamarádi na prahu dospělosti, hra, která dětem začíná přerůstat přes hlavu a svět fantazie, ve kterém je možné opravdu vše.

Zack, Poppy a Alice tráví dlouhé hodiny výlety do jejich společného světa fantazie plného pirátů, mořských pannen i zlodějů. Světu fantazie vládne Velká královna – panenka z porcelánu. Vše se odvíjí dobře, dokud se Poppy nezačnou zdát sny o duchu zemřelé holčičky, jejíž kosti byly použity na výrobu Velké královny. Děti se vydávají na nebezpečnou výpravu s cílem pomstít ducha zemřelé dívky. Je to vše ještě opravdu hra?

Trojice hrdinů se musí vypořádat nejen s nástrahami svého smyšleného světa, ale i se svým dospíváním. Duchařské a hororové prvky v knize evokují dosud neprobádaný a tajemný svět dospělých, do něhož děti musí chtě nechtě pozvolna vstupovat a vypořádat se tak s jeho nástrahami.

Panenka z kostí je další skvělá kniha od oblíbené americké autorky knih pro děti a mládež Holly Blackové, která má na svém kontě mimo jiné například pětidílnou sérii Kroniku rodu Spiderwicků nebo román Daň peklu.


Andrej Babiš: O čem sním, když náhodou spím

Vážení zákazníci,

přinášíme vám mimořádnou možnost stáhnout si na našich stránkách knihu Andreje Babiše

O čem sním, když náhodou spím s podtitulem Vize 2035 pro Českou republiku, pro naše děti.

Knihu ve formátu pdf si můžete stáhnout zde


Pomozte nám zlepšit e-shop
Podělte se s námi o své dojmy z nového
e-shopu LEVNÉ KNIHY