Celkem
{{item.Name}} {{item.Count}} KS

Krátký proces

Anotace

Z každé skříně může vylézt kostlivec. I z té vaší... 
Pokračování příběhů realitní makléřky Bo, jejíž předchozí životní zvraty jsou zachyceny ve strhujících románech Vila na Sadové a Anděl smrti. 
Když vylézají kostlivci ze skříní, většinou se vyvrbí i další události, které čekaly jen na to, až začnou chrastit kosti. Pak nadejde ten správný okamžik, který vaše charaktery buď rozdrtí, nebo je odhalí.
Bo je úspěšnou realitní makléřkou, ovšem dříve byla jako jediná žena v tajné skupině ministerstva vnitra, určené pro zvláštní operace. Do této speciální jednotky byly záměrně vybrány děti z dětských domovů. Bo díky své zrakové anomálii vidí za šera podobně jako kočky, což ji předurčilo k dráze jedinečné odstřelovačky.
Svérázná a sympatická Bo se právě vrací ze své poslední tajné mise. Těší se na rodinu a novou lásku, kterou konečně nedávno nalezla. Návrat domů je ale méně šťastný, než čekala. Navíc se zdá, že její realitní firma začíná někomu vysoce postavenému hodně vadit.
A to je pouze začátek všech varování, nástrah a překotných událostí, do kterých je Bo proti své vůli vtažena a jimž musí začít čelit. A do toho všeho se po mnoha letech setká se svým „kostlivcem ze skříně“ z dob, kdy byla v dětském domově – trýznitelem "taťkou", na kterého má jen ty nejhorší vzpomínky…

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Richard Sklář (*1968) – spisovatel, scénárista a dokumentarista, pohotový zapisovatel a vypravěč příběhů jak odposlouchaných, tak odžitých. Vyniká skvělým smyslem pro humor a glosováním rozličných lidských charakterů. V jeho příbězích se citlivě prolíná pikantnost s ostrými okamžiky, vykazujícími příčinnou paralelu k autorově zálibě v pěstování a konzumaci extra ostrých chilli papriček.


Parametry

Parametry produktu

EAN
9788027108305
Autor
Richard Sklář
Kód zboží
184037
Počet stránek
432
Rozměry
36 x 168 x 235
Vazba
Vázaná
Rok vydání
2020
Nakladatel
GRADA Publishing, a. s.
Zákazníci, kteří koupili tento titul, koupili také

Knihy za ceny, které nečekáte!

  • Více než 3000 titulů skladem
  • Nízké ceny od 29 Kč
  • Doručujeme do celé ČR
  • Poštovné od 69 Kč
  • Na trhu již 25 let
  • Přijímáme platbu pouze v Kč