Celkem
{{item.Name}} {{item.Count}} KS

Advent je tu!

30.11.2016 / Advent je tu!

A je to tu! Advent začal. Doba zklidnění, rozjímání a očekávání kouzla Vánoc.  Toto však bohužel většinou platí jen na obrázcích Josefa Lady. Ve skutečnosti je to stres, shon a přemýšlení, jaké dárky ještě koupit. Pokud si každým rokem říkáte, že příští Vánoce už si chcete opravdu jen užívat, ale přeci jen nechcete blízké nechat bez nějaké pozornosti pod stromečkem, máme pro vás nápad: pořiďte svým blízkým knihu.

Kniha je všestranný dar a má mnoho využití. Kniha zahřeje. Dobrý a dojemný příběh, leckdy zahřeje na duši lépe, nežli svetr z norské vlny. Kniha pobaví. Pokud vám padne do rukou ta pravá kniha, zabaví vás více PC hra, surfování na telefonu či chatování s přáteli. Čtením knih navíc rozvíjíte fantazii, rozšiřujte slovní zásobu a je to skvělý relax.

Připravili jsme pro vás to nejlepší z naší nabídky. U nás si jistě vyberete vhodný dárek pro všechny členy vaší rodiny a blízké.

Pro tatínka

https://www.levneknihy.cz/petr-david-vladimir-soukup/1000-divu-ceska/141259

https://www.levneknihy.cz/zivy-terc/148628

https://www.levneknihy.cz/jerome-klapka-jerome/tri-muzi-na-toulkach/143414

Pro maminku

https://www.levneknihy.cz/betty-macdonaldova/vejce-a-ja/149529

https://www.levneknihy.cz/kouzlo-vanoc/148629

https://www.levneknihy.cz/colleen-mcculloughova/ptaci-v-trni/149318

Pro babičku

https://www.levneknihy.cz/pohodar/146818

https://www.levneknihy.cz/jaroslava-bednarova/herbar-aneb-od-andeliky-k-zindave/140805

https://www.levneknihy.cz/karen-sullivanova-paula-graingerova/radost-z-caje/148265

Pro dědu

https://www.levneknihy.cz/dejiny-sveta-od-a-do-z/148407

https://www.levneknihy.cz/marie-michlova/protentokrat/147814

Pro moji starší sestru

https://www.levneknihy.cz/lea-sage-bila/vegan-kucharka/149617

https://www.levneknihy.cz/joanne-harrisova/cokolada/148081

https://www.levneknihy.cz/stesti/149025

Pro mého staršího bratra

https://www.levneknihy.cz/alex-irvine/usvit-planety-opic/146884

https://www.levneknihy.cz/jan-a-novak/tajemne-cesko/138284

Pro tchýni

https://www.levneknihy.cz/lunarni-diar-2017-a5-mix-motivu/148209

https://www.levneknihy.cz/sladkova-jana/tradicni-venkovska-kucharka/117170

https://www.levneknihy.cz/anstistresove-omalovanky-s-pastelkami/144327

Pro vnuka

https://www.levneknihy.cz/narodni-pohadky/147474

https://www.levneknihy.cz/zemepisny-atlas-sveta/147475

https://www.levneknihy.cz/na-stavbe-moje-prvni-obrazkova-knizka/122836

Pro vnučku

https://www.levneknihy.cz/ezopovy-bajky/140377

https://www.levneknihy.cz/viera-janusova-katarina-skorupova/o-zlatem-vajicku/148908

https://www.levneknihy.cz/kreativni-set-sofie/149586


27.11.2016 / Tradiční venkovská kuchařka

Co ta svíčková? Chutná Ti? No, je dobrá, ale maminka dělá lepší! Kolikrát už jste doma slyšeli tuto odpověď od svého partnera? Ano, všichni víme, že babičky prostě vaří nejlépe. Vařte tedy jako babičky! S tradiční venkovskou kuchařkou to už nebude problém. V kuchařce naleznete stovky prověřených receptů především z českého venkova, ale i ze zahraničí. Recepty jsou řazeny od předkrmů, přes polévky a hlavní chody až po dezerty. Inspirovat se můžete i velikonočními či vánočními recepty. Nezbývá než popřát: Dobrou chuť.


24.11.2016 / Klasické české pohádky

Dětství, kouzelná doba, ve které je dovoleno vše. Pouze v dětství pěvně věříte, že vše má šťastný konec. Čtením pohádek dětem před spaním, budete rozvíjet jejich fantazii, a navíc je přirozenou cestou naučíte rozlišovat základní morální hodnoty jako je dobro a zlo, vina a trest či dobrý skutek a odměna. Čtěte svým dětem před spaním pohádky z krásné knihy Klasické české pohádky a prožívejte spolu s nimi příběhy plné kouzel, nadpřirozených bytostí a šťastných konců.

V knize Klasické české pohádky naleznete ty nejznámější pohádky jako je O hloupém Honzovi, O perníkové chaloupce, O Budulínkovi a mnohé další. V knize je na čtyřicet krátkých tradičních pohádek převyprávěných hovorovým jazykem, který děti zaujme. Pohádky provázejí poutavé barevné ilustrace Petra Bauera.


23.11.2016 / Dějiny světa od A do Z

Tento knižní skvost by neměl chybět v žádné rodinné knihovně. Kniha Dějiny světa od A do Z je unikátem jak po stránce grafické, je bohatě zdobena rytinami a ilustracemi doprovázejícími jednotlivá hesla, tak obsahové. V publikaci naleznete erudovaně popsané světové historické události v abecedně řazených heslech od dávných dob až po současnost. Pokud se potřebujete rychle zorientovat ve světových dějinách či oprášit zapomenuté znalosti nějaké historické události, sáhněte po této knize. Kniha bude krásným dárkem pro celou rodinu.


21.11.2016 / Dětská říkadla a písničky

Bude zima, bude mráz, kam se ptáčku, kam schováš. Pokud toužíte své dítě či vnouče naučit některé z říkadel svého dětství, pořiďte mu tuto knihu. Jednoduché básničky a říkadla děti zabaví za deštivých odpolední a navíc si rozšíří svou slovní zásobu. S krásně ilustrovanou knihou Dětská říkadla a písničky se i vy přenesete zpět do svého dětství. Publikace obsahuje na desítky oblíbených generacemi prověřených říkadel a popěvků doprovázených podmanivými barevnými ilustracemi Vladimíry Vopičkové.


20.11.2016 / Radost z čaje

Známe to všichni - v práci nestíháte, doma na vás čekají hladové děti a nevyžehlený koš prádla. A bez ohledu na to, kolik kávy vypijete, stále se cítíte unavení a bez energie? Zkuste kávu nahradit čajem. Publikace Radost z čaje Vás naučí připravit si ten správný čaj pro správnou příležitost.

Kniha obsahuje desítky receptů na bylinkové čaje posilující imunitu, na čaje proti stresu, na správné zažívání, na čaje s afrodiziakálními účinky a mnohé další. Kniha Radost z čaje Vám také poradí se sběrem či správným nákupem a uskladněním bylinek. Knihu doplňuje mini herbář, ze kterého se dozvíte o léčivých účincích bylin.


18.11.2016 / Pět Tibeťanů

Užijte si i předvánoční čas. Účinnou a časově nenáročnou obranou proti stresu je najít si denně jen 10 minut a věnovat se sami sobě. Pokud potřebujete poradit, jak nalézt duševní i tělesnou rovnováhu a vrátit se zpět k sobě, přečtěte si oblíbenou knihu Pět tibeťanů. V knize naleznete pět cviků, které obnoví vaši energii. Pokud již tuto cvičební techniku znáte a jste s ní spokojeni, tak jako my, pořiďte knihu svým známým.


Knihy za ceny, které nečekáte!

  • Více než 3000 titulů skladem
  • Nízké ceny od 29 Kč
  • Doručujeme do celé ČR
  • Poštovné od 69 Kč
  • Na trhu již 25 let
  • Přijímáme platbu pouze v Kč