Celkem
{{item.Name}} {{item.Count}} KS

Za hranicí fantazie

Anotace

Potká věčnou smolařku Sáru konečně štěstí? Pozná lásku, která překoná hranice její fantazie? Romance, která vyloudí úsměv i smutek ve tváři. 
Největším Sářiným snem je být spisovatelkou, jejím knihám ale stále něco chybí a ona netuší co. Poznání s sebou přináší příliš smělý Richard, který ji při každém setkání uvádí do rozpaků, ale zároveň v ní probouzí něco, co nikdy předtím nepoznala – touhu, která ničí veškeré hranice její fantazie a vyplňuje prázdné stránky nedopsaných knih.
Kromě štěstí však Sáru zaplavuje i další nepoznaný pocit – obavy, že by o všechno mohla přijít. Tímhle jediným si je totiž Sára jistá – není miláčkem štěstěny a nepřítel v reálném světě je mnohem krutější než ten, kterého kdy stvořila její fantazie…

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Michaela Mitroci (*1992) pochází z Děčína a psaní se věnuje ve svém volném čas už pár let. V oblibě má zejména historické romány a fantasy. Sama o sobě říká, že je nezlomná romantička, která se vdala za svou velkou lásku. Doma má dva malé nezbedy a k dráze spisovatelky ji přivedla právě rodičovská dovolená. Tehdy jí začala chybět společnost, proto se uchýlila k tvorbě vlastních postav, jejich příběhů a světů. Své knihy většinou sepisuje na baru s jednou až dvěma skleničkami dobrého vína po ruce.


Parametry

Parametry produktu

EAN
9788024938813
Autor
Michaela Mitroci
Kód zboží
183973
Počet stránek
240
Rozměry
22 x 133 x 205
Vazba
Vázaná
Rok vydání
2019
Nakladatel
Ikar
Zákazníci, kteří koupili tento titul, koupili také

Knihy za ceny, které nečekáte!

  • Více než 3000 titulů skladem
  • Nízké ceny od 29 Kč
  • Doručujeme do celé ČR
  • Poštovné od 69 Kč
  • Na trhu již 25 let
  • Přijímáme platbu pouze v Kč