Celkem
{{item.Name}} {{item.Count}} KS

Vězeň času

Anotace

Kolik životů potřebujeme, abychom se konečně naučili žít?
Tom Hazard má neuvěřitelné tajemství. Na pohled možná vypadá jako obyčejný jednačtyřicetiletý muž, ve skutečnosti však žije už několik století. Na vlastní kůži prožil mnohé – hrál divadlo se Shakespearem v alžbětinské Anglii, účastnil se zaoceánských výprav s kapitánem Cookem, popíjel s Fitzgeraldem v Paříži 30. let… Měnil identity, aby přežil bez prozrazení, ale nyní se ho minulost pokouší dohonit. Jednou provždy se bude muset rozhodnout, zda zůstane v minulosti uvězněn či konečně začne žít v současnosti.
Ocitáme se s Tomem v Londýně, kde přijímá místo učitele dějepisu – ideální pro někoho, kdo zná dějiny doslova z první ruky. Ve škole potkává šarmantní učitelku francouzštiny, která mu pořádně zamotá život. Protože jediné, co Tom nesmí, je ZAMILOVAT SE.
Vězeň času je milostný příběh, který prochází staletími a kontinenty. Originální román o tom, že kdybychom měli dostatek času, nejspíš bychom žili šťastně až do smrti.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Matt Haig (*1975) je úspěšným britským novinářem a autorem knih pro mládež i dospělé. Do širšího povědomí čtenářů se dostal romány Poslední rodina v Anglii (2006), Radleyovi (2011), Důvody, proč zůstat naživu (2015) a samozřejmě také Vězeň času (2015), z něhož se krátce po vydání stal bestseller a chystá se jeho filmové zpracování s Benedictem Cumberbatchem v hlavní roli. Matt Haig za své knihy pro mládež získal několik cen, například Blue Peter Book Award, a byl třikrát nominován na Carnegieho medaili za literaturu. Se svou ženou a dvěma dětmi žije v anglickém Brightonu.


Parametry

Parametry produktu

EAN
9788073595586
Autor
Matt Haig
Kód zboží
180140
Počet stránek
304
Rozměry
206 x 132 x 31
Vazba
Vázaná
Rok vydání
2018
Zákazníci, kteří koupili tento titul, koupili také

Knihy za ceny, které nečekáte!

  • Více než 3000 titulů skladem
  • Nízké ceny od 29 Kč
  • Doručujeme do celé ČR
  • Poštovné od 69 Kč
  • Na trhu již 25 let
  • Přijímáme platbu pouze v Kč