Celkem
{{item.Name}} {{item.Count}} KS

Tekutý písek

Anotace

Kdo je vrah a kdo oběť? Rozhoduje o tom soud, nebo vlastní svědomí? A čí verzi doopravdy uvěřit? Severský krimiromán, nejlepší skandinávská detektivka roku 2016. 
Osmnáctiletá Maja Norbergová, obyčejná dívka, výborná žačka a oblíbená kamarádka, se ze dne na den stala nejnenáviděnější osobou ve Švédsku, obviněnou z účasti na masakru na střední škole a vraždy svého chlapce a nejlepší přítelkyně. Maja však nebyla sama, kdo ten den střílel… Po devíti měsících začíná soudní proces. Po devíti měsících absolutní izolace se Maja pokusí dokázat, že se jen bránila. Veřejnost ani média jí ale nevěří. Případ však odkrývá mnohem hlubší příčiny – maska zdánlivě uhlazeného, bezproblémového života bohaté mládeže padá a vynořuje se skutečnost plná rasové i sociální šikany, drog, lhostejnosti a bezcitnosti…
Tento provokativní a originální příběh již vyšel ve 27 jazycích a v podobě televizního seriálu na Netflixu jej měli možnost shlédnout diváci 192 zemí celého světa.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Malin Persson Giolito (*1969), rodačka ze Stockholmu, vystudovala univerzitu v Uppsale. Pracovala pro největší právnickou firmu v severském regionu a působila jako úřednice v Evropské komisi v Bruselu, kde nyní žije s manželem a třemi dcerami a píše další román.


Parametry

Parametry produktu

EAN
9788076173101
Autor
Malin Persson Giolito
Kód zboží
186228
Počet stránek
376
Rozměry
29 x 124 x 200
Vazba
Brožovaná
Rok vydání
2019
Nakladatel
EUROMEDIA GROUP, a.s.
Zákazníci, kteří koupili tento titul, koupili také

Knihy za ceny, které nečekáte!

  • Více než 3000 titulů skladem
  • Nízké ceny od 29 Kč
  • Doručujeme do celé ČR
  • Poštovné od 69 Kč
  • Na trhu již 25 let
  • Přijímáme platbu pouze v Kč