Celkem
{{item.Name}} {{item.Count}} KS

Dcera krále močálů

Anotace

Když neslavně známý únosce dětí Král močálů uteče z přísně střeženého vězení uprostřed Michiganské divočiny, je si Helena Pelletierová jistá, že je schopna ho se svými loveckými a stopařskými schopnostmi chytit.
Helena Pelletierová má vysněný život, milujícího manžela, dvě dcery, práci, která ji naplňuje. Jednoho dne však uslyší v rádiu o uprchlém zločinci, který na útěku zabil dva lidi. Dny plně štěstí se rázem mění v noční můru.
Helena totiž téměř dvanáct let skrývá obrovské tajemství. Otec unesl její dospívající matku a uvěznil ji v chatrči v bažinách na Horním poloostrově u Michiganu. Tam, daleko od civilizace, se Helena narodila a vyrostla. Milovala svůj domov a milovala svého otce, dokud nezjistila, jak je krutý. Teď je její otec zpátky na svobodě. Skrývá se v močálech, policie ztratila stopu. Jediný, kdo ho může najít je ona, jeho dcera.  Záhy však zjistí, že se zapletla do smrtící hry na kočku a na myš.
Strhující thriller, podmanivý, až k dokonalosti dotažený román, který se čte jedním dechem.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Karen Dionne je americká spisovatelka, spoluzakladatelka internetové komunity autorů Backspace. Je členkou spisovatelského sdružení International Thriller Writers. V příběhu svého čtvrtého románu Dcera krále močálů (2017) zúročila vlastní zkušenosti ze sedmdesátých let 20. století, kdy s rodinou několik měsíců tábořila na poloostrově poblíž Michiganu. Karen v současnosti žije v Detroitu.


Parametry

Parametry produktu

EAN
9788075293268
Autor
Karen Dionne
Kód zboží
184028
Počet stránek
248
Rozměry
26 x 136 x 215
Vazba
Vázaná
Rok vydání
2017
Nakladatel
Nakladatelství SLOVART s. r. o.
Zákazníci, kteří koupili tento titul, koupili také

Knihy za ceny, které nečekáte!

  • Více než 3000 titulů skladem
  • Nízké ceny od 29 Kč
  • Doručujeme do celé ČR
  • Poštovné od 69 Kč
  • Na trhu již 25 let
  • Přijímáme platbu pouze v Kč