Celkem
{{item.Name}} {{item.Count}} KS

Beta (Alfa 2)

Zpět na předchozí

Produkt je bohužel vyprodaný, ale máme pro vás jiné.

Není dostupné

Prohlédněte si naši nabídku, určitě vám něco padne do oka.

Podobné produkty
Anotace

Pokračování pikantního erotického bestselleru Alfa.
Z lovce se stává kořist, aneb pokračování pikantního bestselleru. Kyrie se nastěhovala k Valentinovi Rothovi do newyorského apartmánu, nového hnízdečka si ale zatím moc neužívá. Místo toho doprovází Valentina na cestách po světě a každé ráno se budí v jiné zemi. Jenže jednoho takového rána se probere v posteli v nádherném zámku ve Francii a místo vedle sebe najde prázdné. A na polštáři leží nožem přibodnutý vzkaz: On patří mně. Kyrie nemá tušení, co se to děje, ale Rothův dlouholetý asistent Harris neváhá: stojí za tím Gina, nebezpečná žena, která byla kdysi Valentinovou milenkou. A teď ho chce zpátky.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Jasinda Wilderová je rodačka z Michiganu se slabostí pro vzrušující příběhy o přitažlivých a silných ženách. Je autorkou úspěšných romantických a erotických sérií, mezi nimi Stripped nebo The Ever Trilogy. Její knihy se pravidelně umísťují v žebříčku bestsellerů prestižních periodik New York Times nebo USA Today. Když Jasinda zrovna nepíše, nejspíš nakupuje, peče nebo čte. Žije na farmě v severním Michiganu s manželem a pěti dětmi.


Parametry

Parametry produktu

EAN
9788024921785
Autor
Jasinda Wilderová
Kód zboží
175861
Počet stránek
272
Rozměry
206 x 135 x 26
Vazba
Vázaná
Rok vydání
2017

Knihy za ceny, které nečekáte!

  • Více než 3000 titulů skladem
  • Nízké ceny od 29 Kč
  • Doručujeme do celé ČR
  • Poštovné od 69 Kč
  • Na trhu již 25 let
  • Přijímáme platbu pouze v Kč