Celkem
{{item.Name}} {{item.Count}} KS

Beta: Alfa 2

Anotace

Z lovce se stává kořist, aneb pokračování pikantního bestselleru. Kyrie se nastěhovala k Valentinovi Rothovi do newyorského apartmánu, nového hnízdečka si ale zatím moc neužívá. Místo toho doprovází Valentina na cestách po světě a každé ráno se budí v jiné zemi. Jenže jednoho takového rána se probere v posteli v nádherném zámku ve Francii a místo vedle sebe najde prázdné. A na polštáři leží nožem přibodnutý vzkaz: On patří mně. Kyrie nemá tušení, co se to děje, ale Rothův dlouholetý asistent Harris neváhá: stojí za tím Gina, nebezpečná žena, která byla kdysi Valentinovou milenkou. A teď ho chce zpátky.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Jasinda Wilderová je Michiganská rodačka. Píše pro New York Times, USA Today, Wall Street Journal příběhy o sexy mužích a silných ženách. Žije na farmě v Severním Michiganu s manželem, autorem Jackem Wilderem, jejich pěti dětmi a mnoha zvířaty.


Parametry

Parametry produktu

EAN
9788024921785
Autor
Jasinda Wilderová
Kód zboží
175861
Počet stránek
272
Rozměry
206 x 135 x 26
Vazba
Vázaná
Rok vydání
2017

Pomozte nám zlepšit e-shop
Podělte se s námi o své dojmy z nového
e-shopu LEVNÉ KNIHY