Celkem
{{item.Name}} {{item.Count}} KS

Beta (Alfa 2)

Anotace

Pokračování pikantního erotického bestselleru Alfa.
Z lovce se stává kořist, aneb pokračování pikantního bestselleru. Kyrie se nastěhovala k Valentinovi Rothovi do newyorského apartmánu, nového hnízdečka si ale zatím moc neužívá. Místo toho doprovází Valentina na cestách po světě a každé ráno se budí v jiné zemi. Jenže jednoho takového rána se probere v posteli v nádherném zámku ve Francii a místo vedle sebe najde prázdné. A na polštáři leží nožem přibodnutý vzkaz: On patří mně. Kyrie nemá tušení, co se to děje, ale Rothův dlouholetý asistent Harris neváhá: stojí za tím Gina, nebezpečná žena, která byla kdysi Valentinovou milenkou. A teď ho chce zpátky.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Jasinda Wilderová je rodačka z Michiganu se slabostí pro vzrušující příběhy o přitažlivých a silných ženách. Je autorkou úspěšných romantických a erotických sérií, mezi nimi Stripped nebo The Ever Trilogy. Její knihy se pravidelně umísťují v žebříčku bestsellerů prestižních periodik New York Times nebo USA Today. Když Jasinda zrovna nepíše, nejspíš nakupuje, peče nebo čte. Žije na farmě v severním Michiganu s manželem a pěti dětmi.


Parametry

Parametry produktu

EAN
9788024921785
Autor
Jasinda Wilderová
Kód zboží
175861
Počet stránek
272
Rozměry
206 x 135 x 26
Vazba
Vázaná
Rok vydání
2017
Zákazníci, kteří koupili tento titul, koupili také

Knihy za ceny, které nečekáte!

  • Více než 3000 titulů skladem
  • Nízké ceny od 29 Kč
  • Poštovné od 69 Kč
  • Na trhu již 25 let