Celkem
{{item.Name}} {{item.Count}} KS

Chlebíčky a další recepty z bistra Sisters

Anotace

"Tohle je příběh chlebíčkového bistra Sisters, kde jsme zkusili dát tradiční české lahůdce tu nejkvalitnější možnou podobu jakou kdy měla", říká Hana Michopulu, zakladatelka bistra a autorka knihy. 
Psali ho vlastně sami naši zákazníci a vybrali tak pro vás to nejlepší. 
V kuchařce najdete neoblíbenější recepty na českou klasiku stejně jako inovace ve stylu Sisters, plus oblíbené polévky, dezerty a nápoje. Odhalíte tajemství slavného řepného chlebíčku, naučíte se pořádný hermelínový, ochutnáte legendární rostbífový, ale i chlebíčky pro děti a vegetrariány. Od teď už vždy budete mít originální inspiraci na narozeninové oslavy a Silvestr. 

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Hana Michopulu se ráda motala v kuchyni už jako malá. A vydrželo jí to až do dnešních dnů. Je uznávanou odbornicí na gastronomii, kterou prozkoumala ze všech možných směrů. Začínala jako novinářka, psala pro časopis Marianne, následně stála u zrodu specializovaného gastronomického periodika Apetit, byla také jeho šéfredaktorkou. Ale nezůstala jen u psaní, vrhla se taktéž do praxe. Založila úspěšné bistro, které proslavil vaječný chlebíček, dlouhá léta píše o gastronomii a stála u zrodu časopisu o vaření Apetit.


Parametry

Parametry produktu

EAN
9788027056835
Autor
Hana Michopulu
Kód zboží
184860
Počet stránek
230
Rozměry
23 x 203 x 255
Vazba
Vázaná
Rok vydání
2019
Nakladatel
Zpátky domů, s.r.o. - Michopulu Hana
Zákazníci, kteří koupili tento titul, koupili také

Knihy za ceny, které nečekáte!

  • Více než 3000 titulů skladem
  • Nízké ceny od 29 Kč
  • Doručujeme do celé ČR
  • Poštovné od 69 Kč
  • Na trhu již 25 let
  • Přijímáme platbu pouze v Kč