Celkem
{{item.Name}} {{item.Count}} KS

Přehodnocení nevěry

Cena 39
Není dostupné
Anotace

Kniha pro každého, kdo někdy miloval.
Věhlasná párová terapeutka Esther Perelová v této strhující knize, která se čte jedním dechem, splétá příběhy lidí ze skutečného života s pronikavou psychologickou a kulturní analýzou.
Nevěra může pár připravit o vztah, štěstí i identitu. Přesto tuhle běžnou lidskou zkušenost často špatně chápeme. Co si máme myslet o tomto starobylém tabu – věci všeobecně zakazované, a přitom všeobecně praktikované? Proč lidé podvádějí, a to i ve šťastných manželstvích? Proč nevěra tolik bolí? A když řekneme nevěra, co přesně tím myslíme? Nepřipravují naše romantická očekávání spojená s manželstvím půdu pro zradu? Existuje něco takového jako manželství odolné proti nevěře? Je možné milovat víc než jednu osobu najednou? Může nevěra prospět našemu manželství?
Milostné aféry nás podle autorky mohou hodně naučit o moderních vztazích – o našich očekáváních, o tom, co si myslíme, že chceme, a na co máme nárok. Nabízejí jedinečný vhled do našich osobních a kulturních postojů k lásce, touze a závazku. Studiem zakázané lásky z mnoha úhlů pohledu Perelová současně čtenáře inspiruje k upřímnému, osvícenému a zábavnému zkoumání moderního manželství v mnoha jeho pestrých podobách. Jak autorka říká: „Láska je složitá a nevěra ještě složitější. Je to však také okno jako žádné jiné, okno do zákoutí lidského srdce.“

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Psychoterapeutka Esther Perelová platí za jeden z nejpronikavějších a nejoriginálnějších hlasů hovořících o moderní lásce. Plynně ovládá devět jazyků, provozuje terapeutickou praxi v New Yorku a působí jako organizační poradkyně pro společnosti Fortune 500 po celém světě. Její proslulé TED Talks, proslovy na webu TED.com, si získaly více než třicet milionů diváků a bestsellery Mating in Captivity a Přehodnocení nevěry (2018) byly přeloženy do téměř třiceti jazyků. Perelová působí rovněž jako vedoucí produkce a moderátorka audio seriálu Where Should We Begin a How’s Work?


Parametry

Parametry produktu

EAN
9788075653444
Autor
Esther Perelová
Kód zboží
182460
Počet stránek
344
Rozměry
18 x 145 x 206
Vazba
Brožovaná
Rok vydání
2018
Zákazníci, kteří koupili tento titul, koupili také

Knihy za ceny, které nečekáte!

  • Více než 3000 titulů skladem
  • Nízké ceny od 29 Kč
  • Poštovné od 69 Kč
  • Na trhu již 25 let