Celkem
{{item.Name}} {{item.Count}} KS

Honí vás mlsná? Tak zkrátka podlehněte

Podlehněte kouzlu sladoučkých jednohubek v podobě cupcakes, makronek, pralinek a domácích bonbonů. Ve stylových kuchařkách najdete spoustu originálních receptů na tyto lahodné delikatesy.

Sladké pokušení

Cupcakes, whoopies makronky

Už máte dost kynutých buchet a drobenkových koláčů? Že máte chuť na něco sofistikovanějšího? Co takhle mátové dukátky, whoopies či fudge se slunečnicovými semínky? Že nevíte, co to je? Tyto knihy vám to prozradí

Lákavě naaranžované sladkosti na mnoha barevných fotografiích doslova vybízejí k jejich ochutnání. Jenže ouha! Fotky jsou fotky a papír chutná jako papír. Tak jednoduché to tedy nebude. Nejprve musíte svou vyvolenou sladkost vyrobit.

79 Kč

Svůdná chuť čokolády

Pralinky, domácí bonbony & Co

Dvojice knih Pralinky, domácí bonbony & Co. a & Cupcakes, whoopies makronky vám přináší podrobné, přehledné a jednoduché recepty na výrobu různorodých sladkých dobrot. Každý recept je doplněn krásnými barevnými fotografiemi.

Recepty obsahují běžně dostupné suroviny. Samozřejmostí je doba přípravy a počet porcí.

Obě knihy jsou navíc nápaditě graficky zpracované a budou vkusnou ozdobou každé domácnosti.

Pokud vás honí mlsná, ale na vlastnoruční výrobu těchto dobrot si netroufáte, věnujte knihu svým zručnějším známým a pak se nechte pozvat na jejich ochutnávku. Tímto skutkem uděláte radost dvojnásobně – svým blízkým krásným dárkem a sobě, že jste vynalézavým způsobem ukonejšili svou mlsnou.

79 Kč

Knihy za ceny, které nečekáte!

  • Více než 3000 titulů skladem
  • Nízké ceny od 29 Kč
  • Doručujeme do celé ČR
  • Poštovné od 69 Kč
  • Na trhu již 25 let
  • Přijímáme platbu pouze v Kč