Celkem
{{item.Name}} {{item.Count}} KS

Utrpení za pokladnou

23. října 2017

Blíží se krásný předvánoční čas. A kromě bláta z rozbředlého sněhu a červených uší nás čekají také nekonečné fronty v supermarketech. Ano, o tomto požehnaném čase vědí své zejména pokladní…

Jestli se na první pohled zdá, že práce pokladní je nuda, tak z pera Anny Samové se na svět za i před pokladnou budeme dívat jinýma očima.  Anna Samová si za svou pokladnou vytvořila minisvět, ve kterém ve vtipné a výstižné zkratce vykreslila nepřeberné množství situací a charakterů lidí v supermarketu. Samová dokáže popsat i sebenepatrnější příhodu zábavným a barvitým způsobem. Kniha Utrpení za pokladnou je mozaikou postřehů ze světa pokladní.

Kniha má formu kruhu. Vše se neustále opakuje. Stejné typy lidí se stále vracejí se stejnými vtípky nebo urážkami. Neustále se vracejí nevrlí, opatrní, nabubřelí a kupodivu i milí zákazníci. Supermarket v noci zavírá, jen aby mohl ráno zase otevřít. Není divu, že z tohoto točení jde jednomu hlava kolem a jen těžko si člověk dokáže zachovat v sobě lidství a nestát se součástí tohoto mechanického víru.

Anna Samová na to vyzrála tak, že své každodenní zkušenosti ze světa pokladní každý večer ventilovala na svůj blog s patřičně ironickým odstupem, a tímto způsobem si dokázala zachovat svůj zdravý rozum a nestát se pouhým nástrojem mezi zákazníkem a potravinovým řetězcem.


Později přišla s nápadem jednotlivé zápisky z blogu shrnout do jediné knihy, která u nás vyšla pod výstižným názvem Utrpení za pokladnou.

Pokud tedy zrovna hledáte odlehčenou četbu po náročném pracovním dni, který skončil ještě náročnějším nákupem v přelidněném supermarketu, sáhněte po této útlé knížce. Příští velký nákup už třeba nebudete brát jako tragédii, ale naopak se pro vás stane poučnou, ale především zábavnou exkurzí do světa pokladních i do světa zákazníků.

Utrpení za pokladnou - Anna Samová

49 Kč


Knihy za ceny, které nečekáte!

  • Více než 3000 titulů skladem
  • Nízké ceny od 29 Kč
  • Doručujeme do celé ČR
  • Poštovné od 69 Kč
  • Na trhu již 25 let
  • Přijímáme platbu pouze v Kč