Celkem
{{item.Name}} {{item.Count}} KS

Odměna za jedničky? Kniha!

7. září 2017

Přinesly vaše děti již nějaké jedničky? To si zaslouží odměnu! Připravili jsme pro vás několik tipů na knižní dárky pro všechny pilné školáky.

Kouzelný příběh plný dobrodružství i adresář

Ina Brandt - Soví kouzlo

Nádherná kniha Soví kouzlo o Floře a její kouzelné soví kamarádce se dočkala již čtvrtého pokračování a mezi mladými slečnami tento dobrodružný příběh získal stejnou oblibu jako Harry Potter u větších dětí.

Nyní nabízíme ve stejné edici také Soví kouzlo – Moji nejlepší kamarádi, kam si holčičky mohou sepisovat adresy, kontakty a zájmy svých nových kamarádek, se kterými se seznámí ve škole.

69 Kč

Zavzpomínejte na svá školní léta

Bohumil Říha - Honzíkova cesta

Klasikou provázející v prvních školních letech již celé generace školáčků je Honzíkova cesta. Zavzpomínejte na příběh o cestě vlakem malého Honzíka za svým dědečkem a následném dobrodružství na vesnici.

99 Kč

Klasika do lavic

Bohumil Říha: O letadélku Káněti

Dalším tipem ze vzpomínkové edice je kniha O letadélku Káněti. Pořiďte svým školáčkům dobrodružný příběh trojice kamarádů a jednoho neposedného letadla. Obě knihy Bohumila Říhy doprovázejí barevné ilustrace Heleny Zmatlíkové.

99 Kč

Pro chytrolíny

Stephan Pastis: Timmy Nezdárek

Pokud se váš školák zajímá spíše o to, jak věci co nejlépe obejít a odhalit příčinu problému bez úmorného a namáhavého biflování, potom bude jistě nadšen z knihy Timmy Nezdárek. Malý Timmy je totiž nejlepší detektiv na světě. Bohužel však do rozluštění případu a odhalení zločince se mu stále něco staví do cesty…

19 Kč

Sladké pokušení

Cupcakes, whoopies & makronky

Už máte dost kynutých buchet a drobenkových koláčů? Že máte chuť na něco sofistikovanějšího? Co takhle mátové dukátky, whoopies či fudge se slunečnicovými semínky? Že nevíte, co to je? Tyto knihy vám to prozradí

Lákavě naaranžované sladkosti na mnoha barevných fotografiích doslova vybízejí k jejich ochutnání. Jenže ouha! Fotky jsou fotky a papír chutná jako papír. Tak jednoduché to tedy nebude. Nejprve musíte svou vyvolenou sladkost vyrobit.

79 Kč

Svůdná chuť čokolády

Pralinky, domácí bonbony & Co

Dvojice knih Pralinky, domácí bonbony & Co. a Cupcakes, whoopies & makronky vám přináší podrobné, přehledné a jednoduché recepty na výrobu různorodých sladkých dobrot. Každý recept je doplněn krásnými barevnými fotografiemi.

Recepty obsahují běžně dostupné suroviny. Samozřejmostí je doba přípravy a počet porcí.

Obě knihy jsou navíc nápaditě graficky zpracované a budou vkusnou ozdobou každé domácnosti.

Pokud vás honí mlsná, ale na vlastnoruční výrobu těchto dobrot si netroufáte, věnujte knihu svým zručnějším známým a pak se nechte pozvat na jejich ochutnávku. Tímto skutkem uděláte radost dvojnásobně – svým blízkým krásným dárkem a sobě, že jste vynalézavým způsobem ukonejšili svou mlsnou.

79 Kč

Knihy za ceny, které nečekáte!

  • Více než 3000 titulů skladem
  • Nízké ceny od 29 Kč
  • Doručujeme do celé ČR
  • Poštovné od 69 Kč
  • Na trhu již 25 let
  • Přijímáme platbu pouze v Kč