Celkem
{{item.Name}} {{item.Count}} KS

Podzimní sklizeň knih

1. září 2017

Úroda dozrává nejen v sadech a zahradách, ale i v Levných knihách. Vyberte si z novinek nebo sáhněte po jednom z osvědčených titulů.

Nalezne cestu za štěstím?

Tanya Valková - Arabská žena

Polská studentka Dora a arabský medik Ahmed se do sebe zamilují. Když Dorota otěhotní, vezmou se a odjíždějí začít nový život do Lybie, zde ale dojde k šokujícímu obratu – Ahmed se okamžitě ujímá role manžela v tradiční muslimské rodině. Když se týraná Dora v zoufalství pokusí o útěk, je přistižena a svou novou rodinou prodána do otroctví.

99 Kč

Nicki Reedová - Rozepnutá

Příběh o ženě, jež potká ženu...

Nicki Reedová - Rozepnutá

... a nestydí se… Petě se jednoho večera navždy změnil život – teď ho dělí na dobu „před pohovkou“ a „po pohovce“. Před pohovkou si byla Peta sama sebou jistá: pětatřicetiletá úspěšná žena provdaná za muže svých snů. Nikdy nepřišla do práce pozdě, nikdy se neopila pod obraz, nikdy nezažila lásku na jednu noc. Po pohovce omylem srazí cyklistku, pokusí se otěhotnět a vzápětí těhotenství ze všech sil zabránit, začne se vyhýbat manželovi a v práci do sebe hází jedno kafe za druhým. Zamiluje se totiž, navíc do ženy.

29 Kč

Smoothie - Zdraví v každém doušku

Nedejte šanci podzimním bacilům

Ria Tréfle Nová - Smoothie - Zdraví v každém doušku

Smoothie a ovocné šťávy jsou vynikajícím zdrojem vitaminů potřebných pro správné fungování těla, posilují imunitní systém a zlepšují zdraví. Nekonečným množstvím variací ze zeleniny i ovoce si hravě připravíte lahodnou svačinu, která vás dostatečně zasytí a dodá potřebnou energii.

59 Kč

TED Malé změny, velký účinek

Na velikosti nezáleží #TEDKNIHA

Margaret Heffernanová - TED Malé změny, velký účinek

Tato kniha z edice TED je určena každému, kdo chce zlepšit své pracovní prostředí. Zabývá se osvojováním malých, každodenních podnětů a návyků, které vytvářejí a udržují při životě firemní kulturu: učí, jak správně mluvit, naslouchat, argumentovat, přemýšlet a dívat se. Jde o malé kroky, které může v kteroukoliv chvíli učinit kdokoliv, malé kroky, jež jsou předzvěstí velkých změn.“

69 Kč

Zabijak

Klasika, která neomrzí - nové vydání

Ed McBain - Zabiják

Detektiv Steve Carella z 87. revíru se společně se svými kolegy vydává do ulic pátrat po vrahovi jednoho ze svých spolupracovníků. Neuspěje a vrah vystřelí znovu. Cena za odhalení vraha je však příliš vysoká. Vrah totiž ohrožuje Carellovu hluchoněmou snoubenku Teddy…

69 Kč

Vojenská káznice

Temné příběhy inspirované temnou osobní skutečností

Sven Hassel - Vojenská káznice

Dobytí vojenské káznice na vrcholku ledem pokryté hory je jedním z nesplnitelných cílů Hasselových hrdinů. Co najdou za zdmi věznice, netuší. Stejně tak nedokáží zabránit neschopnosti koordinátora palby při velké ofenzivě. Hassel podává krvavý obraz války, která je jen poskrovnu kompenzována letmým povyražením.

99 Kč

A nakonec něco pro naše nejmenší čtenáře

Pipa Peprkornová

Příchod Pipy převrátí všem život naruby!

Charlotte Habersacková - Pipa Peprkornová - Ve škole

Pipa Peprkornová je poprvé v nové škole - a najednou tam začne být veselo! Protože Pipa umí krotit starší bratry, paralyzovat zdivočelé vysavače, domluvit učitelům rande a především - učinit přátele šťastnými! Život bez Pipy? To by si její přátelé Tonda, Lucka, Emil, Glorie a Olívie už neměli představit.

69 Kč

Timmy Nezdárek 2 - Koukej co jsi provedl

Nejlepší detektiv ve škole

Stephan Pastis - Timmy Nezdárek 2 - Koukej co jsi provedl

Timmy Nezdárek se chystá rozlousknout svůj zatím největší případ: najít ukradený glóbus, na jehož nalezení byla vypsána školní soutěž. Jenže někdo se očividně snaží obehrát systém. Oblafnout ho..

19 Kč

Na další výběr novinek a hitů se můžete těšit v polovině září. Nejaktuálnější tituly sdílíme na sociálních sítích. Sledujte nás na Facebooku!

Facebook
eshop(zavinac)levneknihy.cz
+420 226 253 515

Knihy za ceny, které nečekáte!

  • Více než 3000 titulů skladem
  • Nízké ceny od 29 Kč
  • Doručujeme do celé ČR
  • Poštovné od 69 Kč
  • Na trhu již 25 let
  • Přijímáme platbu pouze v Kč