Celkem
{{item.Name}} {{item.Count}} KS

Spolu jsme dokonalá holka

Anotace

Vtipná a hřejivá studie lásky ve všech jejích podobách. 
Jedna je kráska, druhá má kuráž. Obě mají své nedostatky, společně jsou neohrožené, bezvadné a nezkrotné. Společně jsou jedna dokonalá holka, ale  podaří se jim společně získat jednoho kluka?
Bethany a Aphra jsou nejlepší kámošky. Bethany je k zbláznění krásná, Aphra je vtipná a odvážná. Obě potřebují zapracovat na svém sebevědomí. Ale spolu? Spolu dohromady dají jednu dokonalou holku. Až na to, že se obě zakoukaly do jednoho kluka, do Grega, který shodou okolností plynule ovládá šest řečí – vlastně sedm, pokud počítáte řeč žhavých pohledů… 
Aphra je přesvědčená, že o ni Greg nestojí, takže když jí napíše v domnění, že píše Bethany, rozhodne se kamarádce pomoct a začne mu jejím jménem odepisovat. Bethany pak vyráží s Gregem na rande. Prostě geniální plán. Co by se mohlo pokazit?

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Ariel Kaplanová vstoupila do života jako nedokonalé miminko, vyrostla v nedokonalé dítě a zůstává nedokonalým dospělákem, i když občas upeče dokonalý čokoládový cupcake. Její první dvě knihy Grendel’s Guide to Love and War a We Regret to Inform You obdržely pětihvězdičková hodnocení a mimo jiné se jim dostalo té pocty, že byly zařazeny na seznam nejlepších knih Kirkus a Bonk Street. 6ije se svou rodinou ve Virginii, kde také pracuje na svém dalším románu.


Parametry

Parametry produktu

EAN
9788027122875
Autor
Ariel Kaplanová
Kód zboží
185928
Počet stránek
376
Rozměry
28 x 146 x 210
Vazba
Brožovaná
Rok vydání
2020
Nakladatel
GRADA Publishing, a. s.
Zákazníci, kteří koupili tento titul, koupili také

Knihy za ceny, které nečekáte!

  • Více než 3000 titulů skladem
  • Nízké ceny od 29 Kč
  • Doručujeme do celé ČR
  • Poštovné od 69 Kč
  • Na trhu již 25 let
  • Přijímáme platbu pouze v Kč