Celkem
{{item.Name}} {{item.Count}} KS

Ticho nemá ozvěnu

Anotace

Jill zbožňuje hudbu a neumí si představit, že by se někdy živila něčím jiným. Proti vůli otce tráví čas s mladou rockovou kapelou, ale zároveň chce překvapit rodiče tím, že získá titul v oboru, který ji baví. Proto před nimi utají přihlášku ke studiu a nevědomky tím zamete stopy ke svým únoscům.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Zdeněk Hanka (*1956) vlastním jménem Zdeněk Šťastný – lékařský specialista na pohotovostní medicínu a současně spisovatel - přirovnává svůj český původ a nynější působení v kanadském Calgary ke kanadskému kabátu, který má oblečený na českém těle. Jeho autorská stopa míří od novely a psychologického románu přes vypointované minipovídky až k tvorbě pro děti. Ve svých dílech dokáže zúročit pestré životní a zájmové zkušenosti; prošel profesemi skladníka, řidiče, nebo topiče, byl záchranářem, získal uznání jako lékař i univerzitní profesor, výtvarník i hudebník. Každou etapu životní vesty chápe jako objevitelskou expedici a ctí ji jako právo, možnost a příležitost.


Parametry

Parametry produktu

EAN
9788075438560
Autor
Zdeněk Hanka
Kód zboží
177478
Počet stránek
214
Rozměry
205 x 130 x 25
Vazba
Vázaná
Rok vydání
2018
Zákazníci, kteří koupili tento titul, koupili také

Knihy za ceny, které nečekáte!

  • Více než 3000 titulů skladem
  • Nízké ceny od 29 Kč
  • Doručujeme do celé ČR
  • Poštovné od 69 Kč
  • Na trhu již 25 let
  • Přijímáme platbu pouze v Kč