Celkem
{{item.Name}} {{item.Count}} KS

Blues Mrtvého muže

Anotace

Chicago roku 1928 a válka mafiánských klanů na pozadí jazzové revoluce.
Otrava vrchních představitelů města při jednom z mnoha opulentních večírků v luxusním hotelu. Nález zohavené mrtvoly bílého gangstera v postranní uličce nechvalně proslulého Černého pásu. Zmizení slavné dědičky rodinného jmění bez jediné stopy. Tyto tři zdánlivě nesouvisející události probudí ospalé letní Chicago z letargie. Vyšetřovatelé z Pinkertonovy detektivní kanceláře Ida Davisová a Michael Talbot, nájemný vrah Dante Sanfelippo s pověřením od samotného Ala Caponeho a fotograf Jacob Russo pátrají po pravdě, i když každý z jiného důvodu. Komu ale mohou věřit? A existuje v hlavním městě jazzu, alkoholu a korupce vůbec něco jako pravda?

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Spisovatel  a scenárista Ray Celestin žije v Londýně. Na univerzitě studoval asijská umění a jazyky. Je také filmovým a televizním scenáristou. Zatím publikoval několik povídek a je také autorem kritikou uznávaného románu Sekerníkův jazz - prvního dílu plánované tetralogie o historii měst ovlivněných jazzem v 50. letech 20. století.


Parametry

Parametry produktu

EAN
9788075973511
Autor
Ray Celestin
Kód zboží
182070
Počet stránek
552
Rozměry
48 x 155 x 210
Vazba
Vázaná
Rok vydání
2019
Zákazníci, kteří koupili tento titul, koupili také

Knihy za ceny, které nečekáte!

  • Více než 3000 titulů skladem
  • Nízké ceny od 29 Kč
  • Doručujeme do celé ČR
  • Poštovné od 69 Kč
  • Na trhu již 25 let
  • Přijímáme platbu pouze v Kč