Celkem
{{item.Name}} {{item.Count}} KS

Horečka

Anotace

Městem se šíří epidemie a ruku v ruce s ní strach. Mrazivý příběh o vině, rodinných tajemstvích a smrtící moci touhy. 
V tomto strhujícím románu, který je literárním ztělesněním panického záchvatu, se jedna maloměstská střední škola stane živnou půdou pro záhadnou chorobu. 
Deenie Nashová je pilná studentka s pevně semknutou rodinou: bratrem Elim, který je hvězdou školního hokejového týmu, a otcem, oblíbeným učitelem. Když ale Deeniina nejlepší kamarádka dostane ve třídě děsivý a nevyjasněný záchvat, zdánlivá stabilita Nashových se změní v chaos. Zatímco se školou šíří zvěsti o nebezpečné epidemii a obyvateli zmítá davové šílenství, vyplouvají na světlo dlouho skrývaná tajemství, která hrozí zničit přátelství, rodiny i křehký pocit bezpečí, v němž město dosud žilo. 
Horečka je věrná svému názvu: temná, znepokojivá, podivně krásná a zcela nezapomenutelná. Horečka čtenáře zachvátí v tom nejlepším slova smyslu.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Megan Abbottová je oceňovanou autorkou sedmi románů, včetně Horečky (česky 2020), která získala několik ocenění za nejlepší román a umístila se na žebříčku bestsellerů obchodu Amazon, rozhlasové stanice National Public Radio nebo deníků The Boston Globe a The Lost Angeles Times. Abbottová získala doktorát z anglické a americké literatury na Newyorské univerzitě a její texty vyšly v The New York Times, The Wall Street Journal, Salon, Los Angeles Review of Books, New Statesman, Los Angeles Times Magazine, The Guardian a The Believer. Zabývá se i literaturou faktu, napsala například pojednání o americké drsné škole. Podílela se na scénáři seriálu The Deuce: Špína Manhattanu. Žije v New York City.


Parametry

Parametry produktu

EAN
9788075656322
Autor
Megan Abbottová
Kód zboží
185351
Počet stránek
204
Rozměry
22 x 137 x 206
Vazba
Vázaná
Rok vydání
2020
Nakladatel
Nakladatelství JOTA, s.r.o.
Zákazníci, kteří koupili tento titul, koupili také

Knihy za ceny, které nečekáte!

  • Více než 3000 titulů skladem
  • Nízké ceny od 29 Kč
  • Doručujeme do celé ČR
  • Poštovné od 69 Kč
  • Na trhu již 25 let
  • Přijímáme platbu pouze v Kč