Celkem
{{item.Name}} {{item.Count}} KS

Zmenšovací Viola a případ ukradených šperků

Anotace

V jednu chvíli VELKÁ, v další prťavíá jaky rybí pest... Největším přáním desetileté Violy Nezbedové je dostat se na Raketu - obrovskou, hrůzu nahánějící horskou dráhu. Jenže Viola musí měřit alespoň metr čtyřicet, aby ji na atrakci pustili. A dnes je konečně dost velká! Když už zbývá jen krůček, stane se něco záhadného: Viola se zmenší a najednou je velká asi jako hranolka. Sice přijde o možnost svézt se na Raketě, ale brzy zjistí, že být scvrkávací má i své výhody. Její babičku totiž obviní z krádeže šperků a zdá se, že jedině zmenšená Viola dokáže chytit skutečného zloděje.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Lou Kuenzlerová vyrostla na odlehlé ovčí farmě v zapadlém koutu Dartmooru. Jak sama říká, bylo to skvělé místo, kde mohla pobíhat po polích a lesích a rozvíjel svou fantazii. Je dyslektik, ale vždy velmi dobře četla a psala. Ačkoliv byla plná příběhů, bylo pro ni složité vyjádřit své myšlenky na papíře a tehdy zjistila, že ovce i ostatní zvířata na farmě jsou dobří posluchači. Hlasitě jim vyprávěla své příběhy a prostřednictvím mluvení začaly ty příběhy ožívat. Z farmy se Lou odstěhovala do Severního Irska, kde vystudovala divadelní vědu. Po studiích se živila jako divadelní režisérka a přednášela o divadle. V současné době Lou vyučuje tvůrčí psaní a věnuje se vlastní tvorbě. Když píše, pořád mluví nahlas a učí to i své žáky, protože je tak úžasné slyšet, jak slova zní a při psaní dialogů s vámi postavy rozmlouvají. Nyní žije Lou se svou rodinou, psem a dvěma kočkami v Londýně. Často spěchá rušným městem a mezi dechem šeptá své příběhy autobusům, domům i sloupům lamp a zkouší nové nápady.


Parametry

Parametry produktu

EAN
9788073918828
Autor
Lou Kuenzlerová
Kód zboží
175565
Počet stránek
240
Rozměry
185 x 135 x 21
Vazba
Brožovaná
Rok vydání
2014
Zákazníci, kteří koupili tento titul, koupili také

Knihy za ceny, které nečekáte!

  • Více než 3000 titulů skladem
  • Nízké ceny od 29 Kč
  • Doručujeme do celé ČR
  • Poštovné od 69 Kč
  • Na trhu již 25 let
  • Přijímáme platbu pouze v Kč