Celkem
{{item.Name}} {{item.Count}} KS

Oblíbená sestra

Anotace

Thriller ostrý jako břitva, plný naprosto nečekaných, nepředvídatelných zvratů a překvapivých odhalení.
Dvě sestry v jedné reality show. Jedna z nich se nedožije konce. Kdo za tím je?
Když se pět veleúspěšných žen objeví v jedné newyorské reality show, producenti netuší, že tato série skončí vraždou. Brett je u fanoušků velmi oblíbená. Kontroverzní, teprve sedmadvacetiletá, s tetováním, ale úspěšná podnikatelka, navíc čerstvě zasnoubená se svou přítelkyní je trnem v oku ostatním účinkujícím.
Stephanie je z účinkujících žen nejstarší. Je tmavé pleti a je populární autorkou erotických románů. Hodně se toho napovídalo o jejím sexy manželovi, tentokrát je ale v centru zájmu její konfliktní vztah s Brett, bývalou nejlepší kamarádkou.
Kelly, Brettina starší sestra a také obchodní partnerka, je poslední účastnicí show. A postará se o to, aby tajemství, které se sestrou mají, zůstalo neodhaleno.
Zákulisí reality show je plné nepředvídatelných zvratů a překvapivých odhalení. Ženy proti sobě rozehrávají nebezpečné hry, až jedna skončí tragédií.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Jessica Knollová pracuje jako redaktorka v časopise Cosmopolitan, kde má na starosti rubriku Self. Je autorkou bestselleru Nejšťastnější dívka na světě (2016), který chystá na filmová plátna produkční společnost Reese Witherspoonové. Dětství strávila na filadelfském předměstí a studovala na The Shipley School v oblasti Bryn Manwr a později na Hobart College a William Smith College ve městě Geneva ve státě New York. V současné době žije v Los Angeles s manželem a jejich buldogem Beatrice. Oblíbená sestra je její druhý román.


Parametry

Parametry produktu

EAN
9788075654328
Autor
Jessica Knollová
Kód zboží
182481
Počet stránek
480
Rozměry
34 x 136 x 206
Vazba
Vázaná
Rok vydání
2019
Zákazníci, kteří koupili tento titul, koupili také

Knihy za ceny, které nečekáte!

  • Více než 3000 titulů skladem
  • Nízké ceny od 29 Kč
  • Doručujeme do celé ČR
  • Poštovné od 69 Kč
  • Na trhu již 25 let
  • Přijímáme platbu pouze v Kč