Celkem
{{item.Name}} {{item.Count}} KS

Tiger Woods

Anotace

Portrét jedné z největších ikon světového sportu, který nabízí mnohem víc než jen řadu senzačních odhalení. 
Kniha je dílem dvojice renomovaných amerických investigativních novinářů – Jeffa Benedicta z časopisu Sports Illustrated a jedenáctinásobného držitele ceny Emmy a Armena Keteyiana – kteří strávili tři roky rozsáhlými rešeršemi a rozhovory s více než 250 lidmi, aby sepsali nejrozsáhlejší, nejobjevnější a nejfundovanější knižní biografii golfisty Tigera Woodse. 
Díky mimořádně pečlivé přípravě autoři objevili nové, intimní a překvapivé podrobnosti o muži ukrytém pod nánosem mýtů. Portrét jedné z největších ikon světového sportu však nabízí mnohem víc než jen řadu senzačních odhalení. Benedict a Keteyian podrobně zmapovali Woodsův život od okamžiku, kdy se narodil z rasově smíšeného svazku afroamerického otce a thajské „tygří mámy“, s cílem poskytnout co nejserióznější a nejobjektivnější pohled na lidskou bytost uvězněnou ve výtvoru svých rodičů.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Jeff Benedict a Armen Keteyian jsou autory několika bestsellerů. Benedict píše speciální články pro magazín Sports Illustrated a již dříve vydal 15 knih. Žije v Connecticutu. Keteyian, zpravodaj CBS News a dlouholetý přispívající zpravodaj televizního pořadu 60 minut, je jedenáctinásobným držitelem ceny Emmy a autorem deseti knih. Žije v Connecticutu a Kalifornii.


Parametry

Parametry produktu

EAN
9788075655301
Autor
Jeff Benedict , Armen Keteyian
Kód zboží
185242
Počet stránek
512
Rozměry
36 x 160 x 240
Vazba
Vázaná
Rok vydání
2019
Nakladatel
Nakladatelství JOTA, s.r.o.
Zákazníci, kteří koupili tento titul, koupili také

Knihy za ceny, které nečekáte!

  • Více než 3000 titulů skladem
  • Nízké ceny od 29 Kč
  • Poštovné od 69 Kč
  • Na trhu již 25 let