Celkem
{{item.Name}} {{item.Count}} KS

Právem moje

Anotace

Příběh, který šokuje a mrazí podobně jako filmy Osudová přitažlivost, Ulička Apple Tree Yard nebo Zubaté ostří.
Advokátka, její klient, zakázaný vztah, nezvěstná manželka…
Mladá brilantní a ambiciózní právnička Francine Day stojí jen kousek od nejvyššího ocenění své kariéry – udělení titulu advokát Jejího Veličenstva. Potřebuje k tomu ještě jeden velký případ, který by se dostal na přední stránky novin. Tím by mohl být Martin Joy. Mezi advokátkou a klientem se však okamžitě objevuje vzájemná silná přitažlivost. Neodbytná vášeň.
Propadnou jí a mají spolu tajný poměr. Fran je přesvědčená, že vše zvládne udržet pod kontrolou. Jenže pak záhadně zmizí Martinova žena Donna a Martin se stává hlavním podezřelým.
Vyšetřování případu odkrývá zásadní překvapení, dokonce i pro Fran – protože právě ona je zřejmě poslední, kdo Donnu viděl živou. Navíc si Francine z osudné noci několik klíčových hodin vůbec nepamatuje. Probudila se až ráno v bytě svého souseda, ušpiněná od krve a zmatená.
Fran se ocitá lapena v nebezpečném a spletitém labyrintu podvodů, lží a tajemství, kde jeden chybný krok pro ni může znamenat zkázu. Kde je Donna a kdo stojí za jejím zmizením? Čím usilovněji Fran pátrá po odpovědích, tím těsněji se zatahuje síť – kolem ní, jejího milence i života, který si tak pečlivě vybudovala.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

J. L. Butler je pseudonym mezinárodně proslulé britské spisovatelky a novinářky Tasminy Perry, úspěšné autorky sedmnácti knih, která původně vystudovala právo a později pracovala jako redaktorka v časopisu In Style. Její prvotinou je román Daddy’s Girls (2006), který se krátce po vydání dostal mezi deset neprodávanějších knih ve Velké Británii. Právem moje (2018) je autorčin první thriller, který se rozhodla vydat pod pseudonymem J. L. Butler. Tasmina žije se svým mužem, synem a mnoha pára bot v Londýně.


Parametry

Parametry produktu

EAN
9788073595777
Autor
J. L. Butler
Kód zboží
184215
Počet stránek
400
Rozměry
39 x 134 x 206
Vazba
Vázaná
Rok vydání
2018
Nakladatel
Metafora
Zákazníci, kteří koupili tento titul, koupili také

Knihy za ceny, které nečekáte!

  • Více než 3000 titulů skladem
  • Nízké ceny od 29 Kč
  • Doručujeme do celé ČR
  • Poštovné od 69 Kč
  • Na trhu již 25 let
  • Přijímáme platbu pouze v Kč