Celkem
{{item.Name}} {{item.Count}} KS

Slzy anděla

Anotace

Příběh plný napětí, lásky, jemné erotiky a nevtíravého humoru.
Mladičká studentka Bea, dcera jednoho z nejvlivnějších a nejmocnějších mužů ve městě, zmizela za záhadných okolností bez jediné stopy, jako by se po ní slehla zem. Na první pohled neřešitelný hlavolam. Tím spíš, když i policie je bezradná. Anebo je její tápání cílené? Jde snad o zájem vyšších kruhů?
Do pátrání po dívce, ale i po příčině jejího zmizení se pustí investigativní novinář Giu a jeho dlouholetí přátelé – Jana, šéfredaktorka prestižního časopisu, a Luky, renomovaný advokát, který se specializuje na trestní právo. Proč člověk přijde na to, co je pro něho nejvzácnější a nejcennější, až tehdy, když to ztratí?

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Darina Hamarová (*1967) je slovenská spisovatelka. Celý svůj život žije v Oravském Veselém. Studovala na gymnáziu v Námestovu, VŠDS v Žilině (strojařská technologie), UKF v Nitře (anglický jazyk a literatura) a v současnosti pracuje jako učitelka. Ráda čte. Jane Austen, Agatha Christie, Barbara Bickmora, Mark Twain patří mezi její oblíbené autory. Momentálně má období poznávání současných českých autorů a autorek. V létě se věnuje zahradě a light turistice, v zimě ráda běžkuje, plete a shlédne dobrý film.


Parametry

Parametry produktu

EAN
9788024389134
Autor
Darina Hamarová
Kód zboží
183803
Počet stránek
320
Rozměry
31 x 125 x 205
Vazba
Vázaná
Rok vydání
2019
Nakladatel
Moravská Bastei MOBA, s. r. o.
Zákazníci, kteří koupili tento titul, koupili také

Knihy za ceny, které nečekáte!

  • Více než 3000 titulů skladem
  • Nízké ceny od 29 Kč
  • Doručujeme do celé ČR
  • Poštovné od 69 Kč
  • Na trhu již 25 let
  • Přijímáme platbu pouze v Kč