Celkem
{{item.Name}} {{item.Count}} KS

Pojďte slavit!

Anotace

Průvodce dokonalé hostitelky aneb jak udělat i ze všedního dne svátek.
Zveme vás co nejsrdečněji do světa večírků, oslav, party, mejdanů, pikniků a přátelských setkání. Přidejte se a nechte se inspirovat. Titul nejbáječnějších hostitelů vás nemine. Každý den je jedinečný a vždycky je co slavit. Každý důvod k oslavě je dobrý!
Ať už organizujete „tajnou“ narozeninovou party pro nejlepší kamarádku, pozvete na víkend pár přátel nebo pořádáte večírek pro sousedova psa, v knize najdete rady, tipy, triky a inspirativní nápady, jak si v při takových příležitostech poradit.
Inspirace pro všechna roční období, tipy zahrnující jak ručně vyrobené ozdoby, tak sezónní pečení, krášlení a zdobení domova k nejrůznějším příležitostem a třeba i návrhy, jak si s přáteli užít piknik někde venku.
Nemusíte pokaždé, když chystáte večírek, strávit dlouhé hodiny v kuchyni, Existuje neomezené množství způsobů, jak oslavy a večírky pojmout. I když jste docela „švorc“ a vlastně nemáte na organizování večírků vůbec čas, přesto se můžete stát nejlepšími hostiteli na světě! Když tuto knihu dočtete až do konce, stanete se experty na to, jak připravit famózní oslavu, na kterou všichni přítomní hosté budou dlouho a rádi vzpomínat!

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Zoe Sugg neboli Zoella (*1990) je britská blogerka. Pochází z anglického Brightonu. Její videa na YouTube sleduje každý měsíc více než dvanáct milionů lidí. Zoella spustila svůj videokanál v roce 2009 – její příspěvky se zabývají tématy, jako jsou móda, kosmetika či životní styl, ale nevyhýbá se ani závažnějším otázkám spojeným s životem dnešních teenagerů. Má skoro sedm a půl milionů odběratelů na YouTube, jeden a půl milionu odběratelů na Twitteru a dva miliony na Instagramu.


Parametry

Parametry produktu

EAN
9788075654618
Autor
Zoe Sugg
Kód zboží
181941
Počet stránek
256
Rozměry
20 x 193 x 252
Vazba
Vázaná
Rok vydání
2019
Zákazníci, kteří koupili tento titul, koupili také

Knihy za ceny, které nečekáte!

  • Více než 3000 titulů skladem
  • Nízké ceny od 29 Kč
  • Poštovné od 69 Kč
  • Na trhu již 25 let