Celkem
{{item.Name}} {{item.Count}} KS

Jestli se probudí

Anotace

Psychologicky thriller o vině a trestu.
Své nejlepší přítelkyni můžete vždycky věřit. Nebo ne...?
Rachel náhodou narazí na twitterovou zprávu, v níž si někdo domlouvá romantickou schůzku, a ihned si domyslí, že má její manžel poměr. Rozhodne se ho sledovat, ale to, co vidí, je ještě horší – jeho auto srazí chodce a od nehody ujede. Její manžel ale tvrdí, že byl tou dobou pracovně mimo město…
Mezitím má její kamarádka Suzie obavy o svého snoubence, který se jí už několik dní neozval. A pak zjistí, že si jejím jménem půjčil peníze, a někdo jí začne po telefonu vyhrožovat. Při prohledávání jeho notebooku navíc objeví podezřelé fotky mladých dívek… Co před ní její snoubenec tají a kam zmizel?
Rachel a Suzie se stále více zaplétají do svých paranoidních představ a najednou si nejsou jisté ničím kolem sebe, ani společným přátelstvím. Pravda, která nakonec vyjde najevo, je ještě víc šokující, než si dokázaly představit.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Zoe Lea žije v Anglii v největším národním parku Lake District se svým manželem, dvěma dětmi a třemi psy. Než začala psát, pracovala jako učitelka, novinářka a fotografka. Její prvotina Jestli se probudí se stala bestsellerem na Amazonu. Zoe se ve volném čase ráda věnuje čtení a fotografování.


Parametry

Parametry produktu

EAN
9788026714903
Autor
Zoe Lea
Kód zboží
182051
Počet stránek
288
Rozměry
22 x 154 x 210
Vazba
Vázaná
Rok vydání
2019
Zákazníci, kteří koupili tento titul, koupili také

Knihy za ceny, které nečekáte!

  • Více než 3000 titulů skladem
  • Nízké ceny od 29 Kč
  • Doručujeme do celé ČR
  • Poštovné od 69 Kč
  • Na trhu již 25 let
  • Přijímáme platbu pouze v Kč