Celkem
{{item.Name}} {{item.Count}} KS

Život není takový, jak si přejeme

Zpět na předchozí

Produkt je bohužel vyprodaný, ale máme pro vás jiné.

Není dostupné

Prohlédněte si naši nabídku, určitě vám něco padne do oka.

Podobné produkty
Anotace

Životní příběh prvorepublikového pražského detektiva.
Anglický romanopisec Gilbert Keith Chesterton kdysi napsal, že „zločinec je tvůrčí umělec, kdežto detektiv je pouze kritik“. Ale nejen to. Detektiv je také člověk, který má svůj soukromý život, své lásky i nelásky, svá vítězství i své prohry. Leopold Novák je detektiv ze staré školy. Jeho kariéra je nejen odrazem doby, v níž se odehrává, ale také zrcadlem jeho duše; zrcadlem, které není snadné zbavit prachu a pavučin.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Zdeněk Jirásek (*1958) pracuje jako vyšetřovatel a setkává se tak s lidmi, kteří prožívají různá životní dramata. Lidské osudy a neštěstí měly velký vliv na formování jeho myšlení a hledání smyslu života. Smyslem psaní knih je pro něj přiblížit veřejnosti práci policisty – detektiva jako člověka, který prožívá, stejně jako čtenář, své všední i sváteční dny se všemi Pády, radostmi a zvraty. K tomu navíc musí čelit i tlaku veřejnosti a různých politických struktur při vyšetřování závažných kauz.


Parametry

Parametry produktu

EAN
9788020617361
Autor
Zdeněk Jirásek
Kód zboží
185088
Počet stránek
240
Rozměry
26 x 153 x 211
Vazba
Vázaná
Rok vydání
2018
Nakladatel
NAŠE VOJSKO - knižní distribuce s.r.o.

Knihy za ceny, které nečekáte!

  • Více než 3000 titulů skladem
  • Nízké ceny od 29 Kč
  • Poštovné od 69 Kč
  • Na trhu již 25 let