Celkem
{{item.Name}} {{item.Count}} KS

Cena 39
Není dostupné
Anotace

První kniha ze světa Asterionu sestává z klasických dobrodružných příběhů viděných pozoruhodným pohledem - přes meče Eldebranských katů. Zbyněk "Gilgalad" Holub dokazuje, že i když je nováček, umí napsat strhující vyprávění, přičemž jednoduché příběhy se mu dohromady splétají ve složitý a zajímavý celek.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Zbyněk Kučera Holub, také Zbyněk Holub nebo Gilgalad (*1980) je český prozaik, autor a editor fantasy, pohádek a příběhů napříč žánry. Díky hrám na hrdiny (RPG) se dostal k prvním literárním pokusům a okolo roku 2000 se začal podílet na tvorbě RPG světa Asterion. V roce 2007 mu z prostředí tohoto fantasy světa vyšla první kniha Kaat, aneb Historky Cechu Eldebranských katů vyprávějící o mistrech popravčích obdařených nadpřirozenými schopnostmi.
Zbyněk napsal nebo jako editor sestavil řadu titulů, ale nevnímá se jako spisovatel – cítí se být „klukem, kterého baví psát a občas mu něco vyjde“.


Parametry

Parametry produktu

EAN
9788086428741
Autor
Zbyněk Gilgalad Holub
Kód zboží
180092
Počet stránek
224
Rozměry
165 x 107 x 16
Vazba
Brožovaná
Rok vydání
2007
Zákazníci, kteří koupili tento titul, koupili také

Knihy za ceny, které nečekáte!

  • Více než 3000 titulů skladem
  • Nízké ceny od 29 Kč
  • Poštovné od 69 Kč
  • Na trhu již 25 let