Celkem
{{item.Name}} {{item.Count}} KS

Cena 49
Není dostupné
Anotace

Historický román založený na zenové báji. Násilnosti v Japonsku dvanáctého století se obrazí v tomto napůl pravdivém, napůl smyšleném příběhu vyprávějícím o brutálním muži, který se stal národním hrdinou. Bezcitný a krutý Rónin - samuraj bez pána si svým mečem prosekává životní cestu ze dna na vrchol společenského žebříčku, cti a bohatství. Navzdory svým krvežíznivým a odporným zločinům zároveň nese zvláštní cejch osudu, kterého si moudří kolem něj všímají a respektují jej, i když se pro ně může stát smrtelným.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

William Dále Jennings (1917-2000) je známý především jako autor mnoha filmových scénářů, ale i historických románů. Jeho zájem o Dálný východ ho zavedl do Číny a Japonska, kde studoval tchaj-ji, zen a bojová umění. Po svém návratu do USA nadále setrval u studia zenu, který ho učil Nyogen Senzaki Roshi.


Parametry

Parametry produktu

EAN
9788086977072
Autor
William Dale Jennings
Kód zboží
172615
Počet stránek
144
Rozměry
210 x 151 x 17
Vazba
Vázaná
Rok vydání
2006

Pomozte nám zlepšit e-shop
Podělte se s námi o své dojmy z nového
e-shopu LEVNÉ KNIHY