Celkem
{{item.Name}} {{item.Count}} KS

Takový normální den

Anotace

Devět sebevražd, jeden kult a žádný vůdce. Nevšední thriller plný zdánlivých sebevražd. Poctivá detektivka se vším, co k ní patří, která si bude vyžadovat vaši spolupráci.
Jedné noci se na mostě setká devět lidí. Nikdy v životě se neviděli. Všichni se společně rozběhnou a skočí. Svědkem sebevraždy je několik cestujících s kolemjedoucího vlaku. Mezi nimi jsou i dva lidé, kteří také brzy skoncují se životem... jen o tom ještě neví. Policie se usilovně snaží odhalit toho, kdo sebevrahy vybírá. Jak ale zastavit kult, když člověk ani neví, že je jeho členem?

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Will Carver svá první léta trávil v Německu, poté se ale vrátil do Anglie. Odmítl stát se profesionálním hráčem rugby a začal se věnovat divadelním a televizním studiím. Založil si také vlastní fitness a výživovou společnost a nyní se živí i psaním. Jeho thriller Takový normální den byl nominován na dvě prestižní literární ceny.


Parametry

Parametry produktu

EAN
9788076333598
Autor
Will Carver
Kód zboží
184927
Počet stránek
286
Rozměry
29 x 133 x 206
Vazba
Vázaná
Rok vydání
2020
Nakladatel
Alpress - knižní distribuce s.r.o.
Zákazníci, kteří koupili tento titul, koupili také

Knihy za ceny, které nečekáte!

  • Více než 3000 titulů skladem
  • Nízké ceny od 29 Kč
  • Poštovné od 69 Kč
  • Na trhu již 25 let