Celkem
{{item.Name}} {{item.Count}} KS

Takový normální den

Zpět na předchozí

Produkt je bohužel vyprodaný, ale máme pro vás jiné.

Není dostupné

Prohlédněte si naši nabídku, určitě vám něco padne do oka.

Podobné produkty
Anotace

Devět sebevražd, jeden kult a žádný vůdce. Nevšední thriller plný zdánlivých sebevražd. Poctivá detektivka se vším, co k ní patří, která si bude vyžadovat vaši spolupráci.
Jedné noci se na mostě setká devět lidí. Nikdy v životě se neviděli. Všichni se společně rozběhnou a skočí. Svědkem sebevraždy je několik cestujících s kolemjedoucího vlaku. Mezi nimi jsou i dva lidé, kteří také brzy skoncují se životem... jen o tom ještě neví. Policie se usilovně snaží odhalit toho, kdo sebevrahy vybírá. Jak ale zastavit kult, když člověk ani neví, že je jeho členem?

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Will Carver svá první léta trávil v Německu, poté se ale vrátil do Anglie. Odmítl stát se profesionálním hráčem rugby a začal se věnovat divadelním a televizním studiím. Založil si také vlastní fitness a výživovou společnost a nyní se živí i psaním. Jeho thriller Takový normální den byl nominován na dvě prestižní literární ceny.


Parametry

Parametry produktu

EAN
9788076333598
Autor
Will Carver
Kód zboží
184927
Počet stránek
286
Rozměry
29 x 133 x 206
Vazba
Vázaná
Rok vydání
2020
Nakladatel
Alpress - knižní distribuce s.r.o.

Knihy za ceny, které nečekáte!

  • Více než 3000 titulů skladem
  • Nízké ceny od 29 Kč
  • Poštovné od 69 Kč
  • Na trhu již 25 let