Celkem
{{item.Name}} {{item.Count}} KS

Nad propastí

Anotace

Další románový příběh rodu Courtneyů ze stejnojmenné africké ságy světově proslulého jihoafričana Wilbura Smitha…
Saffron vyrůstá na rozlehlém keňském statku v bystrou dívku toužící po vědění a dobrodružství. Díky své ctižádosti nastoupí studia v anglickém Oxfordu. Během pobytu na starém kontinentě se seznámí s německým idealistickým mladíkem Gerhardem a vzájemně oba zcela propadnou svému kouzlu. Jejich štěstí netrvá dlouho – brzy ho překazí bouře druhé světové války, která je postaví na opačné strany válečné fronty.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Wilbur Addison Smith (* 9. ledna 1933, Severní Rhodesie, dnešní Zambie) je populární anglicky píšící autor dobrodružných románů. Narodil se v Zambii britským rodičům. Studoval v Jihoafrické unii (dnes Jihoafrická republika) na Michaelhouse v Natalu a na Rhodes University v Grahamstownu..
Jeho romány se vyznačují poutavým dějem s nečekanými zvraty. Odehrávají se většinou v Africe, která je autorovi velkou inspirací. Důraz je kladen na autentičnost sdělení a historická fakta. Důsledně jsou zpracovány detaily. Základem jeho díla jsou ságy rodu Courtneyů a Ballantyneů odehrávající se ve velkém časovém rozpětí 17. až 20. století. Jiná románová série je zasazena do starověkého Egypta a patří do ní též i jeho nejúspěšnější pětidílný román Řeka bohů.


Parametry

Parametry produktu

EAN
9788075436542
Autor
Wilbur Smith , David Churchill
Kód zboží
184921
Počet stránek
480
Rozměry
44 x 135 x 206
Vazba
Vázaná
Rok vydání
2018
Nakladatel
Alpress - knižní distribuce s.r.o.
Zákazníci, kteří koupili tento titul, koupili také

Knihy za ceny, které nečekáte!

  • Více než 3000 titulů skladem
  • Nízké ceny od 29 Kč
  • Doručujeme do celé ČR
  • Poštovné od 69 Kč
  • Na trhu již 25 let
  • Přijímáme platbu pouze v Kč