Celkem
{{item.Name}} {{item.Count}} KS

Zlatý lev

Cena 129
Není dostupné
Anotace

Dobrodružství, láska, vášeň, zrada i intriky v napínavém příběhu rodu Courtneyů  z pera slavného romanopisce.
Hal Courtney se spolu s milovanou Judith plaví na jih podél pobřeží východní Afriky. Míří do Anglie. Loď přepadnou vyhladovělí námořníci a s nimi se na palubu dostane i Pett, nájemný vrah. Ten se Halovi vetře do přízně. Pett se nelíbí nikomu z posádky, a tak se Hal rozhodne vysadit ho na Zanzibaru, v hnízdě svých nepřátel. Jenže vůbec netuší, kdo všechno se proti němu spikl.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Wilbur Addison Smith (* 9. ledna 1933, Severní Rhodesie, dnešní Zambie) je populární anglicky píšící autor dobrodružných románů. Narodil se v Zambii britským rodičům. Studoval v Jihoafrické unii (dnes Jihoafrická republika) na Michaelhouse v Natalu a na Rhodes University v Grahamstownu..
Jeho romány se vyznačují poutavým dějem s nečekanými zvraty. Odehrávají se většinou v Africe, která je autorovi velkou inspirací. Důraz je kladen na autentičnost sdělení a historická fakta. Důsledně jsou zpracovány detaily. Základem jeho díla jsou ságy rodu Courtneyů a Ballantyneů odehrávající se ve velkém časovém rozpětí 17. až 20. století. Jiná románová série je zasazena do starověkého Egypta a patří do ní též i jeho nejúspěšnější pětidílný román Řeka bohů.


Parametry

Parametry produktu

EAN
9788075430496
Autor
Wilbur Smith
Kód zboží
180632
Počet stránek
368
Rozměry
206 x 130 x 35
Vazba
Vázaná
Rok vydání
2016

Knihy za ceny, které nečekáte!

  • Více než 3000 titulů skladem
  • Nízké ceny od 29 Kč
  • Poštovné od 69 Kč
  • Na trhu již 25 let