Celkem
{{item.Name}} {{item.Count}} KS

Poprava

Anotace

Zabíjí archaickými prostředky. Posílá zašifrované zprávy. Jde za svým přesvědčením. A má cíl… Jednoho rána při východu slunce nad Cormons se rozezvoní zvony na poplach a město se stane svědkem ukamenování na dálkové ovládání. Pachatele nikdo neviděl, zůstane jen oběť zasypaná kamením, přivázaná k mariánskému sloupu uprostřed náměstí. Vítaná potrava pro média, která dle krutosti provedení rychle soudí, že vraždu mají na svědomí islámští džihádisté.

Zvlášť když postupně umírají další vážení katolíci a indicie se množí. Navíc se blíží návštěva papeže! To komisaři Vossimu vyšetřování jen ztěžuje. Brzy se ocitá ve spletité síti zájmů a vměšování nejvyšších. Co má záhadný vrah v úmyslu? A kdo zatáhne za nitky při konečném zúčtování?

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Werner Stanzl (*1941) – rakouský novinář a filmový dokumentarista. Pracoval pro zpravodajskou agenturu Reuters  v Londýně, byl mimo jiné šéfredaktorem hamburského časopisu Stern a redaktorem deníku Der Standard, filmovým dokumentaristou pro ZDF  a BBC. Je známý svými velice dobrými kontakty se signatáři Charty 77,  zejména s Václavem Havlem a Pavlem Kohoutem. Od roku 1995 pracuje jako novinář na volné noze.

Poprava je jeho románovou prvotinou z roku 2015.


Parametry

Parametry produktu

EAN
9788020442376
Autor
Werner Stanzl
Kód zboží
167896
Počet stránek
272
Rozměry
25 x 149 x 215
Vazba
Vázaná
Rok vydání
2017
Zákazníci, kteří koupili tento titul, koupili také

Knihy za ceny, které nečekáte!

  • Více než 3000 titulů skladem
  • Nízké ceny od 29 Kč
  • Doručujeme do celé ČR
  • Poštovné od 69 Kč
  • Na trhu již 25 let
  • Přijímáme platbu pouze v Kč