Hledáme kolegy - České Budějovice

Máte rádi knížky?

Chcete být součástí pohodového kolektivu?

Pojďte pracovat do Levných knih !

Hledáme kolegy a kolegyně (HPP i Brigáda) pro prodejnu v Českých Budějovicích, kteří:

  • Rádi pomohou zákazníkům s výběrem knih
  • Jsou pečliví a dochvilní
  • Dokážou táhnout s kolegy za jeden provaz
  • Vyhledávají pestrou práci – v Levných knihách se nestojí za pultem a nečeká na zákazníka

Poznáte všechny druhy práce na prodejně: od příjmu zboží a jeho vystavování a aranžování, přes vlastní prodej a poradenství zákazníkům až po práci na pokladně a předávání zásilek z e-shopu a vyřizování reklamací. Pokud zatím nemáte zkušenosti (ale máte chuť do práce a odvahu se učit), neváhejte.

Naučíme Vás jak funguje knihkupectví

Náplň práce:

  • Komunikace se zákazníky
  • Prodej
  • Starost o úklid prodejny
  • Práce na pokladně

Požadujeme

  • Časovou flexibilitu. Na směnách je možné se dohodnout, vždy se snažíme vyjít vstříc.
  • Dobrý zdravotní stav
  • Chuť učit se novým věcem

Nabízíme:

  • Zaškolení
  • Možnost profesního růstu
  • Příjemné pracovní prostředí
  • Jistotu zaměstnání u stabilní společnosti
  • Vhodné pro čerstvé absolventy

V případě zájmu o nabízenou pozici vyplňte prosím formulář ZDE

Pomozte nám zlepšit e-shop
Podělte se s námi o své dojmy z nového
e-shopu LEVNÉ KNIHY