Celkem
{{item.Name}} {{item.Count}} KS

Příběhy Oldřicha z Chlumu - Apage Satanas!

Zpět na předchozí

Produkt je bohužel vyprodaný, ale máme pro vás jiné.

Není dostupné

Prohlédněte si naši nabídku, určitě vám něco padne do oka.

Podobné produkty
Anotace

CD/MP3

Annu, přítelkyni Ludmily z Vartemberka, trápí podivné sny. V pitoreskním reji se jí zjevuje dílna obklopená skálami a démon, který se necudně zmocňuje jejího těla. Její otec povolá exorcistu, jenže Ludmila ví, že Anna není blázen. Začne se vyptávat v okolí Bezdězu a záhy narazí na znepokojující fakt, že něco podobného zažily i jiné urozené dívky...
V pořadí druhý titul z pera Vlastimila Vondrušky, který AudioStory vydává jako audioknihu. Autor je neuvěřitelně plodný jak na poli populárně naučné literatury, tak na poli beletrie. Zaměřili jsme se na jeho historické detektivky, v nichž hlavním hrdinou je královský prokurátor Přemysl II. Otakar, správce hradu Bezdězu, Oldřich z Chlumu.
První část tohoto tajuplného příběhu, který je plný napětí a záhadných vražd, vypráví žena – Valerie Zawadská. Počáteční zápletky se totiž odehrávají v blízkosti Ludmily z Vartemberka, která se za nepřítomnosti svého chotě vydává po stopách zločinu. Uprostřed děje do hry vstoupí její manžel, Oldřich z Chlumu, v podání Vladislava Beneše, a bravurně přebírá vyšetřování, které dospívá ke zdárnému konci. Krutý vrah je potrestán a mimo jiné se odhalí pověry a intriky tehdejší severočeské šlechty.

Čtou: Valérie Zawadská a Vladislav Beneš

Celkový čas: 303 minut


Parametry

Parametry produktu

EAN
8594015312668
Autor
Vlastimil Vondruška
Kód zboží
174817
Rozměry
125 x 140 x 7

Knihy za ceny, které nečekáte!

  • Více než 3000 titulů skladem
  • Nízké ceny od 29 Kč
  • Poštovné od 69 Kč
  • Na trhu již 25 let