Celkem
{{item.Name}} {{item.Count}} KS

Anotace

Co kdybyste nikdy nemuseli spát? 
Sára Nicksonová je mladá londýnská spisovatelka, která trpí totální insomnií – nikdy nespí. Zatímco její kariéra stoupá, v osobním životě se jí nedaří. Všechno se změní, když se jí někdo pokusí ublížit a ona je nucena vyhledat cizince, jehož měsíce sleduje. Ten jí prozradí něco, co její dosavadní život navždy změní.

První část sci-fi trilogie pro mládež i dospělé.

"Snažím se žít normální život, věřte mi. Přes den mi to jde. Rozdávám úsměvy, podpisy a smlouvy na nové knihy. Jakmile ale všichni odejdou do světa, ve kterém pro mě není místo, musím si najít nějakou zábavu… Pětadvacet let bez spánku. Umíte si to představit? Co byste dělali s veškerým tím časem vy?
Nedávno jsem zjistila, že nejsem jediná. Potkala jsem lidi, kteří také nespí – insomniky. Přijali mě do svého tajného klubu. Jedinou podmínkou je, že o insomnii musím mlčet.
Něco ale není v pořádku. Někdo mě sleduje. Je to kvůli insomnii? Nebo už nadešel můj čas, jak mi kdysi předpověděli? Půjdete se mnou?"

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Vladimíra Šebová (*1990) je slovenská spisovatelka a autorka několika knih. Její prvotinou je kniha Insomnie, která vyšla v roce 2016 a která je 1. dílem stejnojmenné trilogie. Příběh si získal oblibu čtenářů i nominace na literární ceny. V roce 2021 vyšla nová kniha Dcera zimy inspirovaná slovanskou mytologií. Autorčiny knihy vyšly v češtině, slovenštině a angličtině. Vlaďka žije v Praze a kromě psaní fantasy knih se věnuje také tvorbě příběhů a scénářů do videoher.


Parametry

Parametry produktu

EAN
9788081820922
Autor
Vladimíra Šebová
Kód zboží
181583
Počet stránek
346
Rozměry
22 x 147 x 210
Vazba
Brožovaná
Rok vydání
2017
Zákazníci, kteří koupili tento titul, koupili také

Knihy za ceny, které nečekáte!

  • Více než 3000 titulů skladem
  • Nízké ceny od 29 Kč
  • Poštovné od 69 Kč
  • Na trhu již 25 let