Celkem
{{item.Name}} {{item.Count}} KS

Po stopách Keltů v Čechách

Zpět na předchozí

Produkt je bohužel vyprodaný, ale máme pro vás jiné.

Není dostupné

Prohlédněte si naši nabídku, určitě vám něco padne do oka.

Podobné produkty
Anotace

Průvodce po keltských památkách v Čechách, aneb křížem krážem za pozůstatky mytické kultury. Zůstaly po Keltech, kteří v Čechách žili před více než 2000 lety nějaké památky? Samozřejmě! Po nejvýznamnějších z nich vás autor provede doslova krok za krokem. V knize Po stopách Keltů najdete přehledné plánky navrhovaných tras, informativní ilustrace starých keltských artefaktů a památek. Kromě toho se dozvíte zajímavostí ze života nejen Keltů, ale i archeologů, kteří postupně odhalují tajemství tehdejších drsných dob barbarika. Pokud budete cestovat s „Kelty nepolíbenými“ spolupoutníky, možná se vám budou hodit i uváděné „nekeltské“ zajímavosti v okolí jednotlivých lokalit.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Vladimír Mátl (*1952) pracuje dlouhá léta jako redaktor a publicista. Spoluinicioval založení časopisu Fantastická fakta a internetového deníku Paranormal.cz, je editorem řady Magazín záhad. K historickým otazníkům se dostal přes svůj zájem o pravěkou, především keltskou historii našich zemí. Je stoupencem teorie „informační sítě“, v níž je otištěna historie celého současného vesmíru, na kterou se mohou citliví jedinci napojit. Svoje „první Kelty“ kopal coby osmnáctiletý student v Markvarticích na Jičínsku pod vedením keltologa Jiřího Waldhausera. Tematice Keltů se věnuje přes třicet let.


Parametry

Parametry produktu

EAN
9788075976161
Autor
Vladimír Mátl
Kód zboží
176475
Počet stránek
328
Rozměry
205 x 145 x 28
Vazba
Brožovaná
Rok vydání
2020

Knihy za ceny, které nečekáte!

  • Více než 3000 titulů skladem
  • Nízké ceny od 29 Kč
  • Poštovné od 69 Kč
  • Na trhu již 25 let