Celkem
{{item.Name}} {{item.Count}} KS

Souboj vůle

Anotace

Armáda České republiky již dávno necvičí pouze ve hvozdech Doupovských hor a nepřipravuje se jen na boj v české kotlině. V roce 1999 se Česká republika stala členem Severoatlantické aliance, a to se všemi právy a povinnostmi. Od tohoto okamžiku musí její ozbrojené síly zaměřit svůj výcvik na to, aby disponovaly expedičními schopnostmi. A právě speciálním výcvikům v pro nás nejexotičtějších částech světa a účasti českých vojáků v nich je věnována tato publikace. Knihu doplňují fotografie.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Vladimír Marek (*1957) je český novinář, spisovatel a válečný zpravodaj. Od roku 1984 pracuje Vladimír Marek jako redaktor armádních časopisů.  Věnuje se též fotografování.  Na mnoha reportážních fotografiích zachytil činnost jednotek Armády České republiky v zahraničních mírových misích v Bosně, Kosovu a v Afghánistánu. Od března do června roku 2003 působil u 9. roty chemické, biologické a radiační ochrany AČR jako válečný zpravodaj v Kuvajtu a v jižním Iráku. Fotografie z tohoto období  použil při sestavování publikace Stopy v písku s podtitulem Čeští chemici a zdravotníci v Kuvajtu a Iráku očima vojenského reportéra.

 


Parametry

Parametry produktu

EAN
9788020609960
Autor
Vladimír Marek
Kód zboží
103383
Počet stránek
136
Rozměry
14 x 200 x 254
Vazba
Vázaná
Rok vydání
2008
Zákazníci, kteří koupili tento titul, koupili také

Knihy za ceny, které nečekáte!

  • Více než 3000 titulů skladem
  • Nízké ceny od 29 Kč
  • Poštovné od 69 Kč
  • Na trhu již 25 let