Celkem
{{item.Name}} {{item.Count}} KS

Slavní mágové, okultisté a kouzelníci

Cena 39
Není dostupné
Anotace

Mágové, okultisté a nejrůznější kouzelníci byli, jsou a budou. Přitahuje je všechno tajemné a nevysvětlitelné a snaží se to pochopit. Jejich nadpřirozené schopnosti nás nepřestanou fascinovat, ať už pouze čtou myšlenky, nebo se vznášejí nad zemí. Mezi ty nejznámější patří Nostradamus, Helena Petrovna Blavatská, Harry Houdini či David Coperfield. Nesmím ezapomenout ani na české kouzelníky, kteří se proslavili, například na Viktora Ponrepa nebo Antonína Hubeného - Willmana, a samozřejmě na kontroverzního Jana Erika Hanussena. O těch všech a mnohých dalších se dočtete v této knize.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Vladimír Liška (* 15. ledna 1955) je přední český záhadolog a spisovatel. Vystudoval Pedagogickou fakultu UK v oboru historie a českého jazyka. Stal se jedním z vedoucích ufologického projektu Záře, a patřil mezi spoluzakladatele Československé archeoastronautické asociace. Především se zabývá problematikou UFO fenoménů, historickými záhadami a nevysvětlitelnými jevy. Mezi jeho oblíbené autory patří např.: L. Souček, S. Lem, A. C. Clarke, E. von Däniken. Napsal přes 80 knih, např.: Český bestiář, Upíři a vlkodlaci v českých zemích, Záhady druhé světové války, Kletba čachtické vražedkyně.


Parametry

Parametry produktu

EAN
9788075051387
Autor
Vladimír Liška
Kód zboží
139866
Počet stránek
208
Rozměry
20 x 144 x 205
Vazba
Brožovaná
Rok vydání
2015

Pomozte nám zlepšit e-shop
Podělte se s námi o své dojmy z nového
e-shopu LEVNÉ KNIHY