Celkem
{{item.Name}} {{item.Count}} KS

Skandály a aféry velkých panovníků

Anotace

Templáři, Ivan Hrozný, markýza de Montespan, Rasputin, Johanka z Arku, Rudolf II., Bartolomějská noc, Ludvík XVI, Marie Terezie a další... Pokud jsou dějinné aféry spjaté s životy význačných, nebo mocných jedinců, kteří svým konáním dokázali ovlivňovat životy i celých národů, býváme často svědky toho, že jsou zpravidla záměrně a cíleně ututlávány, nebo manipulovány tak, aby byl před veřejností ukryt jejich skutečný obsah, význam a někdy i důsledky. Aféry a skandály se totiž dotýkaly a stále dotýkají nejrůznějších věcí – politiky, milostného životy, zločinů, válek, revolucí – tedy všeho, co dodnes přitahuje pozornost většiny z nás.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Vladimír Liška (* 15. ledna 1955) je přední český záhadolog a spisovatel. Vystudoval Pedagogickou fakultu UK v oboru historie a českého jazyka. Stal se jedním z vedoucích ufologického projektu Záře, a patřil mezi spoluzakladatele Československé archeoastronautické asociace. Především se zabývá problematikou UFO fenoménů, historickými záhadami a nevysvětlitelnými jevy. Mezi jeho oblíbené autory patří např.: L. Souček, S. Lem, A. C. Clarke, E. von Däniken. Napsal přes 80 knih, např.: Český bestiář, Upíři a vlkodlaci v českých zemích, Záhady druhé světové války, Kletba čachtické vražedkyně.


Parametry

Parametry produktu

EAN
9788075973917
Autor
Vladimír Liška
Kód zboží
168853
Počet stránek
272
Rozměry
20 x 145 x 205
Vazba
Brožovaná
Rok vydání
2019

Knihy za ceny, které nečekáte!

  • Více než 5000 titulů skladem
  • Nízké ceny od 29 Kč
  • Poštovné od 59 Kč
  • Na trhu již 25 let