Celkem
{{item.Name}} {{item.Count}} KS

Skandály a aféry evropských panovnických dvorů

Anotace

Skandály a aféry, které zahýbaly historií evropských panovnických rodů, ve své další knize připomíná známý záhadolog Vladimír Liška. Honba za mocí s sebou vždy nese prvky zločinu a nekalých úmyslů. Ve čtrnácti příbězích se autor snaží připomenout nepopiratelné historické souvisloti, ale dívá se na ně kriticky a snaží se poodhalit roušku tajemna, kterými jsou případ dodnes obestřeny. Byla Johana Šílená opravdu šílená, nebo jen nešťastná žena? Proč byl Francois Bacon obviněn z korupce? Čí tvář se ukrývala za železnou maskou?

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Vladimír Liška (* 15. ledna 1955) je přední český záhadolog a spisovatel. Vystudoval Pedagogickou fakultu UK v oboru historie a českého jazyka. Stal se jedním z vedoucích ufologického projektu Záře, a patřil mezi spoluzakladatele Československé archeoastronautické asociace. Především se zabývá problematikou UFO fenoménů, historickými záhadami a nevysvětlitelnými jevy. Mezi jeho oblíbené autory patří např.: L. Souček, S. Lem, A. C. Clarke, E. von Däniken. Napsal přes 80 knih, např.: Český bestiář, Upíři a vlkodlaci v českých zemích, Záhady druhé světové války, Kletba čachtické vražedkyně.


Parametry

Parametry produktu

EAN
9788075055279
Autor
Vladimír Liška
Kód zboží
149320
Počet stránek
192
Rozměry
15 x 146 x 205
Vazba
Brožovaná
Rok vydání
2016
Zákazníci, kteří koupili tento titul, koupili také

Knihy za ceny, které nečekáte!

  • Více než 3000 titulů skladem
  • Nízké ceny od 29 Kč
  • Poštovné od 69 Kč
  • Na trhu již 25 let