Celkem
{{item.Name}} {{item.Count}} KS

Hlavní role - Vzestupy a pády filmové hvězdy

Anotace

Román talentovaného spisovatele a scenáristy přibližuje filmové zákulisí a odvrácenou stranu slávy. Filmová herečka Marie Polková, několikrát oceněná Českým lvem, si sáhne až na samé dno. Jako klientka protialkoholní komuny se v rámci terapie musí vrátit k minulosti, která ji dostala až sem… Není to tak dávno, kdy Marie šla od úspěchu k úspěchu. Přesto touží po větší výzvě. Po roli, která ji zapíše do historie. Zdá se, že její sen je nadosah, ale její neúspěšná kolegyně se jí pomstí. Šikmá plocha, na kterou Marie nedobrovolně vstoupí, je náhle stále strmější. Jediné špatné rozhodnutí zničí vše, co dřív tvrdou prací vybudovala. Dokáže se ještě někdy postavit zpátky na nohy?

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Vítězslav Jareš (*1969) Vystudoval filmovou, rozhlasovou a televizní produkci. Pracoval několik let v Krátkém filmu Praha jako asistent produkce. V roce 1990 nastoupil na Vysokou školu ekonomickou v Praze a o rok později pak do agentury PROart. V roce 1993 odešel z VŠE i z agentury PROart, aby se stal spoluzakladatelem reklamní agentury ASTRA AT s.r.o., kde působí dodnes. Debutoval v roce 2004 thrillerem Intrikáni. Za tuto prvotinu získal Výroční cenu nakladatelství Mladá fronta v kategorii původní česká tvorba.


Parametry

Parametry produktu

EAN
9788024931777
Autor
Vítězslav Jareš
Kód zboží
179742
Počet stránek
312
Rozměry
207 x 132 x 27
Vazba
Vázaná
Rok vydání
2016
Zákazníci, kteří koupili tento titul, koupili také

Knihy za ceny, které nečekáte!

  • Více než 3000 titulů skladem
  • Nízké ceny od 29 Kč
  • Doručujeme do celé ČR
  • Poštovné od 69 Kč
  • Na trhu již 25 let
  • Přijímáme platbu pouze v Kč