Celkem
{{item.Name}} {{item.Count}} KS

Cesta na sever

Anotace

Co když máme štěstí, které hledáme, přímo na očích? Krásný a čtivý příběh o znovuhledání rodinných pout na dobrodružné cestě nádhernou skandinávskou přírodou.
Sedmatřicetiletá Anna, matka dvou dospívajících dcer, se hroutí pod tíhou práce a nesplacených dluhů. S dcerami se potkává jen při snídani, celé dny a večery tráví v restauraci, kde pracuje jako servírka. Život jí utíká přímo před očima a ona ho pozoruje z bubliny, do níž se uzavřela.
Sedmnáctiletá Chloé je velmi citlivá dospívající dívka. I když by ráda odjela do Austrálie, cítí povinnost najít si práci a začít pomáhat matce. Láska, kterou hledá u chlapců, nikdy nevydrží. Vždycky se nějak záhadně promění, jako Popelčin kočár po půlnoci.
A pak je tu Lily. Je jí dvanáct, je hrozně chytrá, ale lidi příliš nemusí. Mnohem líp se cítí ve společnosti svého potkana, kterého pojmenovala po svém nepřítomném otci. Hlodavci přece opouštějí loď jako první.
Když Anna nečekaně dostane výpověď a vysoké odstupné, má dvě možnosti. Splatit všechny dluhy, najít si novou práci a zůstat ve svojí bezpečné bublině. Nebo naložit dcery do karavanu a vydat se na okružní cestu po Skandinávii.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Virginie Grimaldiová (*1977) je úspěšná francouzská spisovatelka, která má na svém kontě tři bestsellery. Kromě úspěšného blogu, který založila v roce 2009 je autorkou povídek a románů. Za novelu La peinture sur la bobouche získala v roce 2014 literární cenu Le Prix litteraire aufeminim. Následovaly romány Le premier Jour du reste de ma vie (První den zbytečného života), dosud nejúspěšnější Pochopíš, až budeš velká (česky 2017) a Le Parfum du bonheru est plus fort sous la pluie (V dešti voní štěstí silněji). Virginie žije a tvoří ve francouzském Bordeaux.


Parametry

Parametry produktu

EAN
9788027120444
Autor
Virginie Grimaldiová
Kód zboží
182884
Počet stránek
280
Rozměry
21 x 146 x 206
Vazba
Brožovaná
Rok vydání
2019
Zákazníci, kteří koupili tento titul, koupili také

Knihy za ceny, které nečekáte!

  • Více než 3000 titulů skladem
  • Nízké ceny od 29 Kč
  • Doručujeme do celé ČR
  • Poštovné od 69 Kč
  • Na trhu již 25 let
  • Přijímáme platbu pouze v Kč