Celkem
{{item.Name}} {{item.Count}} KS

Kouzelný náramek

Anotace

Pohodové čtení pro všechny, kdo mají rádi rodinné romány, jejichž osu tvoří vztahy mezi matkou a dcerou.
Díky rodinnému šperku si tři ženy jasněji uvědomí, že na rodině velmi záleží. Příběhy ukryté v přívěscích změní jejich pohled na život a ony najdou novou chuť ho žít. Lolly dostávala od své matky ke každým narozeninám jedno kouzlo spolu s připomínkou, jak důležité jsou rodinné vzpomínky.
Teď je Lolly sedmdesát let, zhoršuje se jí paměť, a tak si uvědomí, že jí nezbývá moc času na to, aby obnovila vztah se svou dcerou a s vnučkou, protože obě byly stále příliš zaměstnané, než aby si našly chvilku na ni a na její rodinné historky.
Když ale Lollyině dceři Arden kdosi nečekaně zavolá a vyjádří obavu o její matku, vypraví se Arden za ní a vezme s sebou i svou dceru (a Lollyinu vnučku) Lauren. Lolly jim pak vypráví příběhy spojené s jednotlivými přívěsky na náramku – a všechny tři si znovu najdou cestu k sobě navzájem a také radost, naději a lásku.
Kouzelný náramek je dárek, který budete žárlivě střežit ještě dlouho poté, co dočtete poslední stránku.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Pod spisovatelským pseudonymem Viola Shipmanová se ve skutečnosti ukrývá autor-muž Wade Rouse . K napsání knihy The Charm Bracelet ho inspiroval náramek jeho milované babičky, jejíž jméno si vybral jako svůj pseudonym. Žije střídavě v Michiganu a Palm Springs.


Parametry

Parametry produktu

EAN
9788073354435
Autor
Viola Shipmanová
Kód zboží
182142
Počet stránek
424
Rozměry
38 x 142 x 205
Vazba
Vázaná
Rok vydání
2016
Zákazníci, kteří koupili tento titul, koupili také

Knihy za ceny, které nečekáte!

  • Více než 3000 titulů skladem
  • Nízké ceny od 29 Kč
  • Poštovné od 69 Kč
  • Na trhu již 25 let