Celkem
{{item.Name}} {{item.Count}} KS

Kdybych tě nepotkal…

Cena 79
Není dostupné
Anotace

Potkal ji náhodou, tu zajímavou ženu, tajemnou, neuchopitelnou a plnou nezvyklé energie. Bylo však setkání neplánované i pro ni? Příběh o tajemstvích a síle ženské spirituality. Pragmatický Richard si vychutnává svobodný život v reklamním světě. Je spokojený, šťastný, nemá důvod si stěžovat. Až do chvíle, kdy potká ve své oblíbené kavárně tajemnou ženu. Její názory na život jsou zcela opačné, než jeho, přesto, anebo právě proto ho zcela fascinuje. Ví o ní příliš málo, protože v osobních otázkách není sdílná, často mluví v záhadách, a klade otázky, kterým Richard vůbec nerozumí. Jejich společná sexuální energie však funguje dokonale a Richard si na ní brzy vypěstuje závislost. Hlavní hrdinka působí sebejistě a vyrovnaně. Ale nebylo tak tomu vždy. Její dětství a dospívání bylo poznamenáno řadou negativních zkušeností, vedoucích k sebedestruktivnímu chování. V momentě, kdy se ocitla na prahu života a smrti, vstoupil do jejího života On, důležitý muž, který jí pomohl pochopit, že to, co považovala doposud za prokletí, je v podstatě veliký dar. Retrospektivní dějová linie, prolínající se kapitolami přítomnosti ilustruje proměny hlavního hrdiny a zároveň postupně poodhaluje skutečnou identitu jeho partnerky. Prozrazuje příčiny jejího podivínství a důvody, které ji přinutily strávit významnou dobu cestováním po světě a studiem dávnými kulturami.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Viktorie Besó (*1980) Pracuje v oblasti marketingové komunikace. Jako autorka se zaměřuje na erotickou literaturu zejména o ženách, a hlavně pro ženy. Psaní ji baví již od dětství, publikovala několik cestopisných článků, ale až v roce 2012 se odhodlala vytáhnout jedno ze svých literárních děl "z šuplíku" a podělit se o něj s veřejností. S úsměvem říká, že nejlepší příběhy píše sám život, takže je možné, že některé z popisovaných situací v jejích knihách se skutečně staly.


Parametry

Parametry produktu

EAN
9788075511126
Autor
Viktorie Besó
Kód zboží
176436
Počet stránek
192
Rozměry
205 x 136 x 21
Vazba
Vázaná
Rok vydání
2018

Knihy za ceny, které nečekáte!

  • Více než 5000 titulů skladem
  • Nízké ceny od 29 Kč
  • Poštovné od 59 Kč
  • Na trhu již 25 let