Celkem
{{item.Name}} {{item.Count}} KS

Láska a kozy na venkově

Anotace

Dobrodružství s vůní sýra pokračuje na francouzské kozí farmě. Vtipný i dojemný příběh, perfektní pro jakoukoliv roční dobu. 
Ellin život v Paříži se po zběsilém prvním roce, plném zvykání si na evropskou kulturu, pendlování mezi dvěma potenciálními objekty lásky a objevování stovek druhů sýra, konečně ustálil. Už půl roku žije se svým partnerem, prodavačem sýrů Sergem, a oba se mají báječně… dokud do jejich pohody nepřistanou vidle v podobě Ellina nečekaného těhotenství. 
Ne že by z toho oba nebyli nadšení – právě naopak. Serge je dokonce nadšený natolik, že se rozhodne pro rodinu pořídit dům a přestěhovat Ellu z velkoměsta na venkov – na kozí farmu. Ella sice není z nápadu zrovna na větvi, ale slíbí mu, že dá vesnici šanci. Ostatně, nudit se tam rozhodně nebudou. 
Zatímco Serge má plné ruce práce se zvládnutím farmy, Ella se snaží najít společnou řeč s vesničany a vymýšlí, jak jednu ze stodol předělat na kavárnu a obchůdek se sýry. Pomocnou ruku jí nabídne šarmantní, anglicky hovořící cizinec Chuck, z čehož ale zase není dvakrát na větvi Serge, a nedorozumění, která z toho vzejdou, mají sílu otřást základy celého jejich vztahu…

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Victoria Brownleeová (*1985) je zkušená novinářka píšící o jídle do renomovaných časopisů. Narodila se v Melbourne, ale většinu uplynulých let strávila cestováním po světě a ochutnáváním místních jídel a nakonec na dva roky zakotvila v Číně., kde pracovala jako redaktorka časopisu Food & Drink v Šanghaji. V roce 2016 vyměnila knedlíčky za sýry a usadila se s manželem a dcerou v Paříži, kde žije dosud. Kniha Láska a kozy na venkově je jejím druhým románem a pokračováním příběhu Láska a sýr v Paříži.


V knize si na své přijdou nejen příznivci romantických příběhů, které se neberou příliš vážně, ale také gurmáni a milovníci sýrů a zvířat, neboť celý děj je, stejně jako v předchozím díle, prostoupený chutěmi a vůní francouzské kuchyně, sýrů a vína, a samozřejmě nechybí ani nezbedné stádo koz.


Parametry

Parametry produktu

EAN
9788076251090
Autor
Victoria Brownleeová
Kód zboží
186128
Počet stránek
312
Rozměry
26 x 126 x 200
Vazba
Brožovaná
Rok vydání
2020
Nakladatel
Metafora
Zákazníci, kteří koupili tento titul, koupili také

Knihy za ceny, které nečekáte!

  • Více než 3000 titulů skladem
  • Nízké ceny od 29 Kč
  • Poštovné od 69 Kč
  • Na trhu již 25 let