Celkem
{{item.Name}} {{item.Count}} KS

Růženka

Zpět na předchozí

Produkt je bohužel vyprodaný, ale máme pro vás jiné.

Není dostupné

Prohlédněte si naši nabídku, určitě vám něco padne do oka.

Podobné produkty
Anotace

Romantická pohádka o Růžence ztvárněná výjimečnými kresbami od argentinské malířky a ilustrátorky Valerie Docampo. Stále živý příběh je tu znovu pro ty, co jej ještě neměli možnost poznat, a k připomenutím těm, kdo na něj již zapomněli. 
Jako bonus kniha obsahuje možnost nahlédnout na pracovní stůl ilustrátorky a z obrázků, skic, tužek i pastelek rozesetých po jejím stole poznat, jak vznikal každý jednotlivý obrázek k této knize, jak ke vzniku ilustrací přispívaly různé postupy, nástroje a techniky.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Valeria Docampo je argentinská výtvarnice a ilustrátorka. Narodila se v Buenos Aires. Kreslit začala poháněna touhou zachytit krásu a poezii každodenních obyčejných věcí: pohledy dětí a psů, tvary rostlin, barvy podzimního listí, či třeba vůni snídaně. Na akademii nejprve vystudovala výtvarné umění a poté grafický design a vizuální komunikaci na University of Buenos Aires, kde později také působila jako učitelka. Od roku 2006 se věnuje ilustraci pro děti. Ilustrovala knížky pro vydavatele z 5 kontinentů. Jedna z jejích knih La Grande Fabrique de Mots byla přeložena do 30 jazyků. Pro svou práci využívá jak manuální, tak digitální techniky. Při neustálém hledání nových expresivních forem ráda zkoumá použití nových metod a materiálů. V současné době žije ve francouzském Lyonu a baví ji učit se dívat na svět očima své malé dcery.


Parametry

Parametry produktu

EAN
9788020617064
Autor
Valerie Docampo
Kód zboží
178472
Počet stránek
48
Rozměry
310 x 285 x 7
Vazba
Vázaná
Rok vydání
2018

Knihy za ceny, které nečekáte!

  • Více než 3000 titulů skladem
  • Nízké ceny od 29 Kč
  • Doručujeme do celé ČR
  • Poštovné od 69 Kč
  • Na trhu již 25 let
  • Přijímáme platbu pouze v Kč