Celkem
{{item.Name}} {{item.Count}} KS

Popelka

Cena 89
Není dostupné
Anotace

Pojďte vstoupit do Popelčina magického světa a díky ilustracím prožít výjimečnost tohoto okouzlujícího světa plného barev a života. Stále živá, poetická a romantická pohádka o Popelce, v mimořádném grafickém provedení a s ilustracemi Valerie Docampo, je určena především těm, co ji neznají a k připomenutí pro všechny, kdo na ni zapomněli. Výtvarné zpracování je vskutku okouzlující!
Jako bonus kniha obsahuje možnost nahlédnout na pracovní stůl ilustrátorky a z obrázků, skic, tužek i pastelek rozesetých po jejím stole poznat, jak vznikal každý jednotlivý obrázek k této knize a jak ke vzniku ilustrací přispívaly různé postupy, nástroje a techniky.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Valeria Docampo je argentinská výtvarnice a ilustrátorka. Narodila se v Buenos Aires. Kreslit začala poháněna touhou zachytit krásu a poezii každodenních obyčejných věcí: pohledy dětí a psů, tvary rostlin, barvy podzimního listí, či třeba vůni snídaně. Na akademii nejprve vystudovala výtvarné umění a poté grafický design a vizuální komunikaci na University of Buenos Aires, kde později také působila jako učitelka. Od roku 2006 se věnuje ilustraci pro děti. Ilustrovala knížky pro vydavatele z 5 kontinentů. Jedna z jejích knih La Grande Fabrique de Mots byla přeložena do 30 jazyků. Pro svou práci využívá jak manuální, tak digitální techniky. Při neustálém hledání nových expresivních forem ráda zkoumá použití nových metod a materiálů. V současné době žije ve francouzském Lyonu a baví ji učit se dívat na svět očima své malé dcery.


Parametry

Parametry produktu

EAN
9788020617071
Autor
Valerie Docampo
Kód zboží
178473
Počet stránek
48
Rozměry
310 x 285 x 7
Vazba
Vázaná
Rok vydání
2018
Zákazníci, kteří koupili tento titul, koupili také

Knihy za ceny, které nečekáte!

  • Více než 3000 titulů skladem
  • Nízké ceny od 29 Kč
  • Poštovné od 69 Kč
  • Na trhu již 25 let