Celkem
{{item.Name}} {{item.Count}} KS

Naverbovaná

Anotace

Svědectví matky, jejíž dcera jako nezletilá konvertovala k islámu a utekla do Sýrie. Jak dojde k tomu, že dívka vyrůstající ve spořádané středostavovské rodině, obklopená láskyplným prostředím a výborná studentka dobré soukromé školy, se nechá pobláznit militantním islamistou, přestoupí na jeho víru a odejde do země, kde panují primitivní podmínky? Přesně to se stalo matce nezletilé dívky. Když její dcera uteče z domova, snaží se matka všemi dostupnými prostředky včetně pomoci Interpolu dostat dceru nazpět. Po dvou letech marné snahy dívku přesvědčit, aby se vrátila domů, a neúspěšných pokusech alespoň se s ní sejít na neutrální půdě v Turecku, se matka smíří s tím, že ani ji, ani vnuka už nikdy neuvidí. Rozhodne se alespoň celou anabázi zveřejnit, aby varovala další rodiče. 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Valérie de Boisrolin se dva roky všemi snažila dostupnými prostředky včetně spolupráce s Interpolem dostat dceru zpět. Když už bylo zřejmé, že její úsilí vyjde na prázdno, rozhodla se příběh zveřejnit, aby varovala další rodiče. V současné době spolupracuje s médii, vystupuje v televizních pořadech a poskytuje rozhovory do novin.


Parametry

Parametry produktu

EAN
9788024930398
Autor
Valérie de Boisrolin
Kód zboží
179250
Počet stránek
176
Rozměry
207 x 135 x 17
Vazba
Vázaná
Rok vydání
2016
Zákazníci, kteří koupili tento titul, koupili také

Knihy za ceny, které nečekáte!

  • Více než 3000 titulů skladem
  • Nízké ceny od 29 Kč
  • Poštovné od 69 Kč
  • Na trhu již 25 let